7m

Çapkınoğlu

uzungöl yayla otel

Mustafa: Kazanmak zorundayız

Bordo mavili takımın defans oyuncusu Mustafa Yumlu, gelecek hafta pazartesi günü Gençlerbirliği ile Avni Aker Stadyumu’nda yapacakları müsabakayı kazanmak zorunda olduklarını söyledi. Mustafa, Avrupa kupalarına katılmak istediklerini vurgularken de şöyle

Spor 01.04.2014, 13:45
Mustafa: Kazanmak zorundayız

Bordo mavili takımın defans oyuncusu Mustafa Yumlu, gelecek hafta pazartesi günü Gençlerbirliği ile Avni Aker Stadyumu’nda yapacakları müsabakayı kazanmak zorunda olduklarını söyledi. Mustafa, Avrupa kupalarına katılmak istediklerini vurgularken de şöyle konuştu:


"Son haftalarda iyi oynuyoruz ama kazanamıyoruz. Gençlerbirliği maçıyla bu şansızlığımızı da kırmak istiyoruz. Tüm takım arkadaşlarım şu anda bulunduğumuz konumdan çok daha iyi noktada olmamız gerektiği konusunda hem fikir. Bu düşüncemizi sahaya da yansıtmak istiyoruz."


Yorumlar (3)
MURAT BAŞKAN 8 yıl önce
sevgili mustafa sokaklarda kimse ts konuşmuyor. futbolun heyecanı kalmadı, futbolcu artık aklımızda sahaya sürülüp mükemmel goller atmıyor. kısaca mustafa kazansanda kazanmasanda kimsenin umrunda değil. keşke hem fikir olan arkadaşlar ts yi yerin dibinde soktukları konusundada hem fikir olsalar.
mahaza 8 yıl önce
dediklerin iyi amma bir şey anlamadım
Fenasi KERİM 8 yıl önce
Diğer maçları kazanmak zorunda değilmiydiniz mustafa???

Gelişmelerden Haberdar Olun

@