7m

Çapkınoğlu

uzungöl yayla otel

Minik taraftardan Bosingwa'yı terleten soru

Trabzon'un Of ilçesinde Trabzonspor yöneticisi Murat Türköz'ün babasının adıyla yaptırdığı okulun açılışına minik bir taraftarın Bosingwa'ya sorduğu soru damgasını vurdu.Açılışa katılan Colman, Bosingwa ve Özer çocuklara forma hediye ederken, konuşmalar s

Spor 07.03.2014, 19:54
Minik taraftardan Bosingwa'yı terleten soru

Trabzon'un Of ilçesinde Trabzonspor yöneticisi Murat Türköz'ün babasının adıyla yaptırdığı okulun açılışına minik bir taraftarın Bosingwa'ya sorduğu soru damgasını vurdu.

Açılışa katılan Colman, Bosingwa ve Özer çocuklara forma hediye ederken, konuşmalar sırasında Bosingwa'nın kucağına aldığı minik bir taraftarın kendisine sorduğu soru yıldız futbolcuyu şaşırttı.

Bu sırada Bosingwa'nın kucağına oturan Fettah Saral isimli çocuğun Portekizli oyuncuya, "Niye hep yeniliyorsunuz?" demesi dikkat çekti. Bosingwa ise tercümandan yardım alarak çocuğa kısa bir açıklama yaptı.


Yorumlar (2)
AHMED KARAKAYA 8 yıl önce
uşak iyi sordu da ne cevap aldı acaba :D
Ahmet Tabakoğlu 8 yıl önce
Soru güzel de yanlış kişiye sormuş. Benim görüşüme göre Bosingwa kırmızı kart gördüğü Gençlerbirliği maçına kadar kusursuz oynuyordu. Sonrasında bence bilerek performansını düşürdüğüne inanıyorum. Ligin 2. yarısında tekrar kusursuz oynamaya başladı ve hücuma katkısı oldukça fazla sürekli sağdan bindirme yapıyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@