banner526

banner533

banner513

Milli Takım sakata geldi

19. Dünya Kupası Avrupa Elemeleri 5. Grup'ta Bosna-Hersek ve Estonya ile karşılaşacak (A) Milli Futbol Takımı'nın aday kadrosundan, sakatlıkları nedeniyle 6 futbolcu çıkarıldı. Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamada, aday kadroda bulunan Gökhan Gönül,

Spor 06.10.2008, 20:32
Milli Takım sakata geldi

19. Dünya Kupası Avrupa Elemeleri 5. Grup'ta Bosna-Hersek ve Estonya ile karşılaşacak (A) Milli Futbol Takımı'nın aday kadrosundan, sakatlıkları nedeniyle 6 futbolcu çıkarıldı.Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamada, aday kadroda bulunan Gökhan Gönül, Gökhan Zan, Gökhan Ünal, Gökdeniz Karadeniz, Emre Belözoğlu ve Mehmet Topuz'un, sakatlıkları nedeniyle çıkarıldıkları bildirildi.

Gökhan Gönül, Gökhan Zan, Gökhan Ünal, Gökdeniz Karadeniz ve Emre Belözoğlu'nun, hafta sonundaki maçlardan sonra kulüp sağlık ekipleri ve oyuncularla yapılan görüşmeler, muayene, konsültasyon ve tetkikler sonucu, sportif yaralanmaları nedeniyle 2 maçta da görev alamayacak olmaları nedeniyle kadrodan çıkarıldıkları kaydedildi.

Uzun süredir mide-bağırsak sorunları nedeniyle geçici tedaviler gördüğünü ve bu nedenle performansıyla ilgili sıkıntı yaşadığını belirten Mehmet Topuz'un da tanı ve kalıcı tedavi uygulamasının milli maçların yapılacağı zaman dilimine rastlaması nedeniyle kadro dışında bırakılmasına karar verildiği açıklandı.


Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@