Mevlüt için açık kapı!

Adı uzun süredir Trabzonspor ile anılan ve yöneticilerce de girişim yapıldığı doğrulanan gurbetçi forvet Mevlüt Erdinç hakkında son açıklama, oyuncunun hocası Christophe Galtier'den geldi. Türk forvetin transferi konusunda açık kapı bırakan Galtier, yaz s

Spor 22.08.2014, 00:23
Mevlüt için açık kapı!

Adı uzun süredir Trabzonspor ile anılan ve yöneticilerce de girişim yapıldığı doğrulanan gurbetçi forvet Mevlüt Erdinç hakkında son açıklama, oyuncunun hocası Christophe Galtier'den geldi. Türk forvetin transferi konusunda açık kapı bırakan Galtier, yaz sezonu sonuna kadar oyuncusunu bırakmaya niyetinin olmadığını ifade etti.

Saint-Etienne'in hocası oyuncuları Mevlüt Erdinç'in Türk takımları ile anılmasıyla ilgili olarak, "Şu an için pek buna cevap vermemek gerekir. Zira önümüzde bir maçımız daha var. Onun dışında devre arası geldiği zaman oturulur, konuşulur. Karşılıklı anlaşılırsa, oyuncu da isterse, gönderilir tabii. Gitmeyecek oyuncu yoktur hiçbir şekilde" değerlendirmesinde bulundu.

Mevlüt Erdinç, takımı St. Etienne'in Karabükspor ile oynadığı UEFA Avrupa Ligi play-off ilk ayak mücadelesinde 90 dakika forma şansı bulurken gol atma başarısı göstermedi.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (6)
yusuf yıldız 7 yıl önce
mevlütte neden bu kadar ısrar edildi anlamak zor.milli takıma yıllardır çağrılıyor.peki ne verdi bir hiç...karabük maçındada izledik.saç baş yolduracak forvetlerden biri.
yasar kaya 7 yıl önce
umut bundan iyi
levent şahin 7 yıl önce
Mevlüte en az 5 milyon euro bonservis verilmesi gerekiyor. Bu paraya ben adem büyük ve erkan zengini alırım. tabi üstüne 1-2 oyuncu daha vererek. Takıma çok daha fazla katkı sağlarlar.
Vahit 7 yıl önce
Aman gelmesin bu adam milli formaya hiçbir başarı yakalayamamış düz bi topçu,deniz yılmaz bundan çok daha iyi.. Yalandan kulis yaptırmasın menajerlere..
ataykeleşoğlu 7 yıl önce
salzburg ta alan ve mane diye 2 hızlı forvet var.slimani ye verilecek 6 milyon euroya 2 sinden biri rahatlıkla alınabilir.yönetim bu konuya bir el atmasını isterim..
ataykeleşoğlu 7 yıl önce
salzburgtan alan ve mane diye 2 hızlı ve asist özelliği olan oyuncular var.bunlardan birini slimaniye verilecek 6 milyon euroya alınabilir.yönetim ilgilenirse iyi olur.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@