Mehmet Atalay tesisleri inceledi

Atalay, beraberindeki İl Gençlik ve Spor Müdürü Şerif Özgür ve yetkililer ile Trabzon merkezdeki Hızırbey, Boztepe, Arafilboyu ve Çağlayan futbol sahalarını inceledi. Atalay, incelemeleri sonunda yaptığı açıklamada, çamurlu ve toprak zeminlerden günümüzde

Spor 27.10.2008, 15:22
Mehmet Atalay tesisleri inceledi
Atalay, beraberindeki İl Gençlik ve Spor Müdürü Şerif Özgür ve yetkililer ile Trabzon merkezdeki Hızırbey, Boztepe, Arafilboyu ve Çağlayan futbol sahalarını inceledi.

Atalay, incelemeleri sonunda yaptığı açıklamada, çamurlu ve toprak zeminlerden günümüzdeki çim veya suni çim sahalara gelmenin güzel olduğunu belirterek, ''Türkiye'mizi tesislerle donatıp her bölgenin gençlerinin en kabiliyetli olduğu branşlarda, o kabiliyetlere uygun tesisler yapmalısınız'' dedi.

Atalay, daha sonra incelemelerde bulunmak üzere Rize'ye gitti.
Genel Müdür Atalay, yarın Trabzon Valiliği'nde gerçekleştirilecek olan Trabzon 2011 Avrupa Olimpik Gençlik Festivali sunum ve raporlarının hazırlanması ve bugüne kadar yapılan çalışmalarla ilgili toplantıya katılacak.

Aynı gün Söğütlü, Çarşıbaşı ve Vakfıkebir futbol sahalarını inceleyecek olan Atalay, akşam da ''Trabzon 2011 Avrupa Olimpik Gençlik Festivaline Doğru'' konulu konferansa katılacak.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (3)
tmltpc 13 yıl önce
sn başbakanımız trabzon halkına söz verdi.akyazı spor tesisleri yapılacak diye.trabzon siyasetcileri bu konuda umuyorumki elinden gelenleri yapıyorlardır.aksi durumda trabzon halkına kendileri bu konuda açıklama yapaçaklardır.kayseri, rize statlarını devlet yaptırıyorda, olimpiyat düzenlenecek olan trabzon şehrinin statını neden yapmıyor?
kolemans 13 yıl önce
dereyi geçti hükümet istediğini aldı trabzondan neden artık ilgilensinki şehrimizle kaysei nerdeyse bir buçuk senede bitirdiler stadı biz iki senedir stat yapacak tesis yapacak yer arıyoruz ayıptır.buraya yazıyorum eninde sonunda yapılacaksa yine avni akerin olduğu yere yapacaklar demedi demeyin.bunlar akyazı makyazı yapamaz hikaye.sayın bakanım ağırlığınızı koyup bir stat için yardım alamıyormusunuz devletten ...
oceans 13 yıl önce
biz bu siyaset ve birokrasi ile bir arpa boyu kadar ilerleyemeyiz.Bizim insanımızın en iyi yaptı iş siyaset ama boş siyaset malesef...Trabzona bir şey yapılması için o projenin en az 5 yıl konuşulup tartışılması lazım ondan sonrada ihalae aşamasında bi kıllık çıkacak daha sonra proje yapımına gelindiğinde ise mutlaka bi aksilik çıkar.ya danıştay kararı ile durdurulur ya da çıkar birisi mahkemeye veriri....böyle projemi yapılır yaw....

Gelişmelerden Haberdar Olun

@