Mardin'de Trabzonspor projesi!

Mardin Kızıltepe Trabzonsporlular Derneği Başkanı İbrahim Aydın, Trabzonspor sayesinde Trabzon ile Mardin arasında kardeşlik köprüsü kurmayı amaçladıklarını söyledi.Kızıltepe Sivil Toplum Kuruluşları Platformu Başkanı Şerif Öter ve Trabzonsporlular Derneğ

Mardin'de Trabzonspor projesi!

Mardin Kızıltepe Trabzonsporlular Derneği Başkanı İbrahim Aydın, Trabzonspor sayesinde Trabzon ile Mardin arasında kardeşlik köprüsü kurmayı amaçladıklarını söyledi.

Kızıltepe Sivil Toplum Kuruluşları Platformu Başkanı Şerif Öter ve Trabzonsporlular Derneği Başkanı İbrahim Aydın, Trabzon Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Turgut Özdemir ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti.

Mardin Kızıltepe Trabzonspor Derneği Başkanı İbrahim Aydın, Mardin Trabzonsporlular Derneği olarak 6 ile hitap ettiklerini belirterek, "Diyarbakır, Şanlıurfa, Batman, Siirt, Şırnak ve Mardin olmak üzere 6 ilde faaliyet gösteriyoruz. 127 tane delegemiz var. 3 bin 126 tane derneğe üyemiz var. Gittikçe büyüyoruz.

1-052.jpgBölgede derneğimize büyük bir ilgi var. Amacımız Mardin ve bölgede Trabzonspor'u sevdirmektir. Trabzonspor sayesinde Trabzon ile Mardin arasında kardeşlik köprüsü oluşturmak istiyoruz. Bunu inşallah önümüzdeki süreçte başaracağımıza inanıyorum. 2 bin 100 metre karelik alanda ise Trabzonspor altyapı tesislerini oluşturma yolundaki projemiz devam ediyor. İnşaat yapımı devam ediyor. Mardin ve bölgedeki yetenekli çocukları bu tesislerde yetiştirmeyi amaçlıyoruz" dedi.

Trabzonspor'un şehirden yeteri kadar destek görmediğini ifade eden Aydın, "Mardin'deki Trabzonsporlu arkadaşlarımın bir isteğiydi bu. Bunu sizlere iletmemi istediler. Trabzonspor takımı Trabzon şehrinden yeteri kadar destek görmüyor. Bu bizleri çok üzüyor. Dış memleketlerde Trabzonspor'un destek yönünden bir sıkıntısı yok. Bunu arkadaşlarım iletmemi istedi" ifadelerini kullandı.

Daha sonra ziyaretin anısına Mardin Kızıltepe Trabzonsporlular Derneği Başkanı İbrahim Aydın, Trabzon Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Turgut Özdemir'e plaket takdim etti.

HABERE YORUM KAT
Trabzon Haber ve tüm kategorilerimizde yer alan haberlere yorum yapanlar genel kuralları kabul etmiş sayılırlar. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.
Önceki ve Sonraki Haberler