7m

uzungöl yayla otel

"Mandıralı'ya 5 yıllık sözleşme yapılsın!"

Trabzonspor'un Eski Sportif Direktörü Ünal Karaman, Hami Mandıralı ile uzun süreli kontrat yapılması gerektiğini söyledi. Mandralı'nın Trabzon'a çok değerli hizmetleri olduğunu ifade eden Karaman, "Hocalığı Trabzon'a yakışmaz mı; elbette çok yakışır. Niye

Spor 30.03.2014, 10:11
Trabzonspor'un Eski Sportif Direktörü Ünal Karaman, Hami Mandıralı ile uzun süreli kontrat yapılması gerektiğini söyledi.
 
Mandralı'nın Trabzon'a çok değerli hizmetleri olduğunu ifade eden Karaman, "Hocalığı Trabzon'a yakışmaz mı; elbette çok yakışır. Niye sezon sonuna kadar devam ediliyor? Eğer bir yeniden yapılanma düşünülüyorsa, samimi bir güçle ilerlenecekse, yeteneğine de güveniliyorsa 5 yıllık sözleşme yapılsın" dedi. Sessizliğini bozan Karaman, Mustafa Reşit Akçay'la ilgili ise, "Ben onun ayağını kaydırıp, yerine geçecek pozisyondaysam, insanların beni hiç tanımadığının net göstergesidir" diye konuştu.
 
Yıpratıcı dönemdi
Stresli bir dönemden geçtiğini ve Trabzonspor'daki görevinden ayrıldıktan sonra ailesine ve kendisine zaman ayırdığını ifade eden Ünal Karaman, bir süre futbolun içinde olmak istemediğini kaydetti. Karaman, "Son ayrılık benim için yıpratıcı oldu. Fikirsel anlamda ayrılıklarımız oldu. Şu an dinleniyorum, arınıyorum ve zihnimi temizlemeye çalışıyorum" ifadesini kullandı.
 
Allah canımı alsın
ÜNAL Karaman kendi döneminde alınan oyuncularla ilgili hiçbir zaman tek başına hareket etmediğini söyledi ve şöyle devam etti: "Orada onu konuşuyorlar, burada bunu koşuyorlar. Erkekse bunu konuşan erkekliğinden utanır. Adalet adına, Trabzonspor'un bir lirasını heba etme anlamında olmuşsam, böyle bir imzam olmuşsa o gün Allah benim canımı alsın."

Yorumlar (1)
Hüseyin Karagöz 8 yıl önce
Manchester United 27 sene Sir Alex ile yola devam etti..Trabzonsporun en büyük hatası Şenol GÜNEŞ'e zaman vermemesi...Dediklerini yapmamasıdır....Gerçi Şenol Güneş başarısız da değildir.Ne 1996da ne 2011de kaybeden Trabzon ya da Şenol hocamız değil..Temiz futboldu...Yönetim tesislerle,mali işlerle,trasfer ücretleri ile ilgilenmeli,Trabzonspora para kazandıracak tesisler kurmalı.Teknik Direktör ve heyeti transferleri belirlemeli yönetim sadece bu konuyu hocaya sormalı...En önemlisi BAŞARI İÇİN ZAMAN VERİLMELİ BİRLİK OLUNMALI...TS yönetimi ve taraftarı ne zaman Manchester United'i örnek alırsa o zaman şampiyonluklar gelir... Özyazıcı dönemi gibi...Biraz sabırla gördük bunu.Güneş dönemi bir lig şampiyonluğu bir süper kupa bir Türkiye kupası.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@