7m

Çapkınoğlu

uzungöl yayla otel

Mandıralı'dan oyunculara uyarı

Bordo-Mavililer’in teknik patronu, oyuncularını Sivasspor maçına motive etmek için elinen geleni yapıyor. Her antrenmandan önce ve sonra yaptığı konuşmalarla mücadelenin kendileri açısından ne kadar önemli olduğunu tekrar tekrar anlatıyor.Dünkü idmandan ö

Spor 15.03.2014, 08:13
Mandıralı'dan oyunculara uyarı

Bordo-Mavililer’in teknik patronu, oyuncularını Sivasspor maçına motive etmek için elinen geleni yapıyor. Her antrenmandan önce ve sonra yaptığı konuşmalarla mücadelenin kendileri açısından ne kadar önemli olduğunu tekrar tekrar anlatıyor.

Dünkü idmandan önce de öğrencilerini etrafında toplayan Hami hoca, onlara önemli açıklamalar yaptı. Hami Mandıralı, “Fenerbahçe maçını artık herkes unutsun. Hepimiz üzüldük, moralimiz bozuldu. Ancak Trabzonspor büyük bir kulüp. Bunları bir an önce unutup işimize bakmalıyız. Sivasspor’u yenin, camiayı mutlu edelim” diye konuştu.

Sivasspor maçının futbolcuların kulüpteki geleceği açısından da belirleyici olacağının altını çizen Hami Mandıralı, “Bundan sonra bizimle aynı yolda yürüyecek olanları Sivasspor maçında görmek istiyorum” diye konuştu.


Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@