7m

uzungöl yayla otel

Mandıralı'dan bireysel uyarı

Trabzonspor’da Hami Mandıralı antrenmanlarda oyuncularını bireysel hatalara karşı uyarıyor.Bordo mavili kulübün teknik sorumlusu Hami Mandıralı özellikle orta sahada oyuncularının yaptığı bireysel hatalar karşısında savunma hattının çok zor dakikalar yaşa

Spor 08.03.2014, 21:19
Mandıralı'dan bireysel uyarı

Trabzonspor’da Hami Mandıralı antrenmanlarda oyuncularını bireysel hatalara karşı uyarıyor.

Bordo mavili kulübün teknik sorumlusu Hami Mandıralı özellikle orta sahada oyuncularının yaptığı bireysel hatalar karşısında savunma hattının çok zor dakikalar yaşadığına dikkat çekti. Bu bölgedeki oyuncuları ile sık sık ikili diyaloglar kuran Mandıralı, bu hataları en aza indirmek konusunda futbolcularını uyardı.  


Yorumlar (4)
BmOaRvDiO 8 yıl önce
Ah be eskiden olsa derbi maçlarda ne heycanlanırdım son birkaç yıldır bu heyecan gitti çünkü bunun için ümit veren bir takımmız yok ve ist takımlarını yenmek hayal artk bizim içjn.
BmOaRvDiO 8 yıl önce
Eskiden olsa derbi maclarından önce heyenlanırdım ama son birkaç yıldır ist takımlarını yenmek hayal oldu zaten bunu yapabilecek bu zevki bize tattıracak takımda yok ortada.
dursun alkan 8 yıl önce
Takımda 3 Kişi var Oynıyan. ONUR,OLCAN Ve MUSTAFA YUMLU !!!

Bu 3 Oyuncuyla F.Bahçeyi Yeneriz Demek Hayalden Başka Birşey Değildir ? Takım Eksik Oynuyor Hermaçda. Çünkü Diğerleri Futbolcu Değil. ilk 11 i Tamamlıyorlar Hepsi OKadar.Kimse Kusura Bakmasın,Kör Değiliz Görüyoruz Kimlerin Mucadele Ettiğini Kimlerin Etmediğini ?
harun eski 8 yıl önce
trabzonspor hoca yetistirme yurdu degil defol senden hoca olmaz iho nun kuklasi sadrisenere meltem tv de atip tutuyordun ne oldi simdi haci hain cikti elestirsene görelim seni. her trabzonsporda forma giyen trabzonspora hocami olacak.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@