7m

Çapkınoğlu

uzungöl yayla otel

Mandıralı: Telafi edeceğiz

Trabzonspor Teknik Direktörü Hami Mandıralı, golsüz eşitlikle biten Kasımpaşa maçının ardından üzüntüsünü gizlemedi. 90 dakika boyunca saha kenarında büyük heyecan yaşayan Bordo- Mavililer’in hocası 1 puana sevinmelerinin mümkün olmadığını söyledi. Kendil

Spor 22.03.2014, 09:12
Mandıralı: Telafi edeceğiz
Trabzonspor Teknik Direktörü Hami Mandıralı, golsüz eşitlikle biten Kasımpaşa maçının ardından üzüntüsünü gizlemedi. 90 dakika boyunca saha kenarında büyük heyecan yaşayan Bordo- Mavililer’in hocası 1 puana sevinmelerinin mümkün olmadığını söyledi. Kendilerini destekleyen kadın ve çocuk taraftarlara da teşekkür eden Mandıralı, “Çok fazla söz söylenmeyecek maçlardan birini yaşadık. İlk dakikadan son ana kadar pozisyonlar kaçıran, galibiyete yakın olan taraftık. Gol bölgesine kadar iyi geldik ama bazen şanssızlık bazen de üretkenlik eksikliği bizim 3 puanla sahadan ayrılmamıza engel oldu. Böyle bir maçın ardından 1 puana sevinmek mümkün değil, çünkü 2 puanı kaçıran tarafız” ifadelerini kullandı.
 
‘Telafi edeceğiz’
 
Avrupa potasında olmak adına gereken telafiyi mutlaka yapacaklarını da sözlerine ekleyen Hami Mandıralı şöyle devam etti: İç sahadaki bu kaybı ilerleyen periyotta mutlaka deplasmanda alacağımız puanlarla telafi edeceğiz. Oyuncularımın iştahı, isteği, Trabzonspor formasına yakışır mücadelesi sürdüğü sürece böyle kayıpları fazla yaşamayız.

Yorumlar (4)
ahmet şahin 8 yıl önce
Telafi iç.in bu maçın tekrararı olmalı. Dua edelim altımızdakiler kaybetsin. Aksi halde onunculuğa doğru gidebiliriz.
ckasimay 8 yıl önce
Iste böyle olmali Hami ile devam hatta 1461 in basina da Efsane kadrodan biri gelmeli. Iki üc sene sonra Trabzonspou kimse tutamaz.
İsmail MALKOÇ 8 yıl önce
Her puan kaybından sonra telafi edilecek deniyor. Olay şu: İyi bir golcün varsa maç senin. Eksiğimiz gol. Gelecek yıl için şimdiden alınacak oyuncular tespit edilip bağlantılar tamamlanmalı. Ayakta top tutmayı bilen, koşan mücadeleci oyuncular tercih edilmeli. Ama şimdiden. Yabancılar gönderilmeli ve yerlerine 2-3 tane işe yarar her maç oynayabilenler tercih edilmeli. Ayrıca 30 yaşın da altında olmalılar. Trabzon şehrinin dokusuna uygun.
harun eski 8 yıl önce
önce sen bir hocalik diplomasi al andansonra konus. basin toplantilarina bile cikamiyorsun iho gibi sende recebin kuklasisin. sadriye atip tutmak kolaydi senin baskanin kupayi calan recebin pesinde kosuyor onada atip tutsana sende danisikli dövüs yapip trabzonluyu satanlardansin.trabzonspor hoca yetisdirme yeri degildir defol git.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@