7m

uzungöl yayla otel

Mandıralı oyuncularından ne istedi?

Trabzonspor teknik sorumlusu Hami Mandıralı, tüm futbolculardan fedakarlık istedi, "Bu önemli süreci en az hasarla atlatıp Trabzonspor'un sezon sonunda Avrupa kupalarında mücadele etmesini sağlamalıyız" dedi.Trabzonspor'da son dönemde sahada oynanan futbo

Spor 27.03.2014, 11:22
Mandıralı oyuncularından ne istedi?

Trabzonspor teknik sorumlusu Hami Mandıralı, tüm futbolculardan fedakarlık istedi, "Bu önemli süreci en az hasarla atlatıp Trabzonspor'un sezon sonunda Avrupa kupalarında mücadele etmesini sağlamalıyız" dedi.


Trabzonspor'da son dönemde sahada oynanan futboldan çok Fenerbahçe maçında yaşanan olaylar ve kulübün ekonomik durumunun konuşulması teknik sorumlu Hami Mandıralı'yı rahatsız etti. Tüm futbolculardan bu önemli ve kritik süreçte gereken fedakarlığı göstermelerini isteyen Mandıralı, "Bu şehrin en önemli moral kaynağı futbol. Zaman zaman tabi ki sıkıntılar olacaktır. Her kulüpte böyle sıkıntılar yaşanır. Önemli olan bu süreçleri en az hasarla atlatmaktır. Biz de bu önemli süreci en az hasarla atlatıp Trabzonspor'un sezon sonunda Avrupa kupalarında mücadele etmesini sağlamalıyız" diyerek uyarılarda bulundu. Bordo mavili yöneticiler de Mart ayı ödemelerinde sorun yaşanmaması için çalışmalarını sürdürüyor.


Yorumlar (2)
adil türk 8 yıl önce
Para için oynayan futbolcudan bir fayda bekleme.
Ömer Can Yazıcı 8 yıl önce
Öncellikle Malouda gitmesi lazım aldığı paranın hakkını vermiyor yok yıldızmış Türkiyeye gelip top oynuyan yıldız görmesek kandıracak bizi yönetim satın şunu satın maaşını bile kesin ceza verinde akıllansın ondan sonra cok daha oyuncu var bu takımdan gidecek öyle bu işler paraya bakanları parasız bırakcaksınız .

Gelişmelerden Haberdar Olun

@