7m

Çapkınoğlu

uzungöl yayla otel

Mandıralı onlarla vuracak!

Hami Mandıralı, pazartesi günü Avni Aker'de oynanacak olan Gençlerbirliği mücadelesinde ofansif bir kadroyla çıkacak. Colman ve Zokora'nın önünde Yusuf-Olcan-Özer- Emre dörtlüsüyle gol arayacak.Oynadığı son beş resmi maçın dördünde ağları havalandıramayan

Spor 01.04.2014, 11:28
Mandıralı onlarla vuracak!

Hami Mandıralı, pazartesi günü Avni Aker'de oynanacak olan Gençlerbirliği mücadelesinde ofansif bir kadroyla çıkacak. Colman ve Zokora'nın önünde Yusuf-Olcan-Özer- Emre dörtlüsüyle gol arayacak.

Oynadığı son beş resmi maçın dördünde ağları havalandıramayan Trabzonspor’da Hami Mandıralı, Gençlerbirliği karşısında oldukça ofansif bir kadroyla sahaya çıkmaya hazırlanıyor. Hafta boyunca forvetlerle ve hücum oyuncularıyla özel olarak ilgilenecek olan Mandıralı, zorlu karşılaşmanın kadrosunu yavaş yavaş belirlemeye başladı. Hafta boyunca antrenmanlarda olağanüstü bir durum yaşanmaması halinde Mandıralı, sahaya Olcan, Yusuf, Özer ve Emre’li bir kadroyla çıkacak.

Ofansif yönü güçlü olan bu dörtlüyle maça hızlı başlayıp, bir an önce gol bulmaya çalışacak. Gençlerbirliği karşısında risk alarak oynayacak olan Hami Mandıralı, orta sahada Gustavo Colman ve Didier Zokora ikilisiyle savunmayı destekleyecek.


Yorumlar (2)
yılmaz topal 8 yıl önce
ofansim oyun golü seven oyuncularla olur ileride olcan özer henrike adrian emre

orta sahada romen solbekte yusuf olur
yılmaz topal 8 yıl önce
onur aykut ,yumlu solda yusuf önunde adrian sağda bosigwa,onlerinde alex sağ acık olcan otada özer ileride henrike ve emre

Gelişmelerden Haberdar Olun

@