7m

Çapkınoğlu

uzungöl yayla otel

Mandıralı köşeye sıkıştı!

Hami Mandıralı'nın kadro rotasyonu sakat olan Bamba, ülkesine giden Malouda ve kadro dışı bıraktığı Colman ile Zokora nedeniyle iyice daraldı. Genç çalıştırıcı, Gökhan Alsan ve Marc Janko’yu Trabzon’da bırakarak Eskişehir’e 16 kişilik kadroyla gitmişti. D

Spor 14.04.2014, 09:17
Mandıralı köşeye sıkıştı!
Hami Mandıralı'nın kadro rotasyonu sakat olan Bamba, ülkesine giden Malouda ve kadro dışı bıraktığı Colman ile Zokora nedeniyle iyice daraldı.
 
Genç çalıştırıcı, Gökhan Alsan ve Marc Janko’yu Trabzon’da bırakarak Eskişehir’e 16 kişilik kadroyla gitmişti. Dünkü mücdalede savunmanın önemli ismi Aykut Demir’in kırmızı kart görmesi, Mandıralı’nın işini iyice zorlaştırdı. Hami Mandıralı’nın Erciyesspor karşısında Aykut’un yerine Caner Osmanpaşa’ya görev verebileceği öğrenildi.
 

Yorumlar (5)
abdullah kara 8 yıl önce
Zeki defansta tutmadı, orta saha da da tutmadı. FORVETTE DENE HOCAM! HEP söyledim bu çocuğa yazık ediyorsunuz. Dha çok pişmesi lazım. Şimdiden kendini 61 in havasına kaptırmış.
adil türk 8 yıl önce
Zorluklar içinde kadro kurmaya çalışıyor.Toplasan 3-4 direkt oynayacak kaliteli futbolcumuz var.Bu sayı en az 7 olmalı.
HERSAYAYDIN 8 yıl önce
yavrudan ve kadir keleşten topçu yapma senin basını yer hoca olmazzzz kadirın beli pehlivan beli dönmesı 5 dakıka en kolayı faul sonuç ortada
BmOaRvDiO 8 yıl önce
Herşey bir yana bu Aykut'un futbolu futbol değil ondanda bahset hocam antrenmanlarda bu adama galiba faul çalıştırması yapıyorsunuz.
yusuf aydemir 8 yıl önce
aykut'a normal b,ir hakem ilk 10 dk da kırmızı kart çıkarır..

bir stoperin tek bir topa faulsüz müdahalesi olmaz mı?

tek bir pası isabetli olmaz mı?

bunlara para verene kadar yavuz selim'den gençleri alın da oynatın, o gençlerin kabahati torpili olmaması mı?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@