7m

Çapkınoğlu

uzungöl yayla otel

Mandıralı: Atak oynayın

Trabzonspor teknik sorumlusu Hami Mandıralı, tüm futbolcularını Fenerbahçe maçında sürekli atak oyun anlayışı ile mücadele etmelerini istedi.Hami Mandıralı, Pazartesi günü Fenerbahçe ile oynanacak maçta camianın beklentilerinin oldukça yüksek olduğunun fa

Spor 08.03.2014, 14:43
Mandıralı: Atak oynayın

Trabzonspor teknik sorumlusu Hami Mandıralı, tüm futbolcularını Fenerbahçe maçında sürekli atak oyun anlayışı ile mücadele etmelerini istedi.

Hami Mandıralı, Pazartesi günü Fenerbahçe ile oynanacak maçta camianın beklentilerinin oldukça yüksek olduğunun farkında olduklarını söyledi. Futbolcuların bu maçta atak bir oyun anlayışı ile mücadele etmelerini isteyen Mandıralı, Fenerbahçe’nin maçlarını tekrar tekrar izleyerek, rakibin etkili ve zayıf yönlerini oyuncularına göstermeye çalıştı. Mandıralı’nın özellikle tecrübeli isimlerden maç içerisinde sorumluluk almalarını istediği ifade edildi.


Yorumlar (1)
mete devrancı 8 yıl önce
bu kadroyla hangi atak futboldan bahsediyorsun sen hami?kadro yapımız asla atak futbola uygun değil.o yüzden DİK oyna saçmalığıyla taraftarıda umutlandırmayın.orta sahamız çok yumuşak , golcüler beceriksiz.ONUR olmasa şimdi kümede kalma mücadelesi veriyorduk.fener maçından en fazla 1 puan alırız..

Gelişmelerden Haberdar Olun

@