7m

Çapkınoğlu

uzungöl yayla otel

Malouda'ya büyük şok

Trabzonspor’un sezon başında büyük umutlarla kadrosuna kattığı Florent Malouda, yaşadığı sakatlık sonrası uzun süre formasından uzak kalmıştı. Fransız futbolcu, bu süreçte takımdan ayrı olarak özel kondisyoneriyle çalışmıştı. Hafta içerisinde Malouda’nın

Spor 22.03.2014, 09:14
Malouda'ya büyük şok
Trabzonspor’un sezon başında büyük umutlarla kadrosuna kattığı Florent Malouda, yaşadığı sakatlık sonrası uzun süre formasından uzak kalmıştı. Fransız futbolcu, bu süreçte takımdan ayrı olarak özel kondisyoneriyle çalışmıştı. Hafta içerisinde Malouda’nın tamamen iyileştiği ve takımla idmanlara başladığı haberi geldi.
 
Hami Mandıralı’nın tecrübeli yıldızı ilk 11’de başlatabileceği, en kötü ihtimalle yedek soyunduracağı konuşuluyordu. Ancak dün kadrolar açıklandığında herkes büyük bir şok yaşadı. Çünkü Florent Malouda 18 kişi içerisinde yer almıyordu! Böylesine önemli bir maçta, iyileşmesine rağmen Fransız oyuncunun kadro dışında bırakılması kafalarda soru işaretleri oluşmasına neden oldu. İdmanlarda da moralsiz gözüken Malouda’nın ayrılmak istediği ve bu nedenle kadro dşında kaldığı öne sürüldü. Daha önce, Malouda’nın parasını zamanında alamadığı için mutsuz olduğu iddia edilmiş ancak yönetim bunun doğru olmadığını açıklamıştı.
 

Yorumlar (2)
ali 8 yıl önce
Adam tatilde para kazanmaya gelmiş. Transfer edenler utansın.
Ali Han 8 yıl önce
bu adam sakat değilse, huzursuzluk yapmıyorsa, yedek de olsa, kadroya alınmalıydı...oynar, oynamaz ayrı mesele...

Gelişmelerden Haberdar Olun

@