Malouda'nın yerine Kevin UEFA listesinde

Trabzonspor yönetimi UEFA listesinde değişiklik yaptı.Hoca ile kavga eden Fransız futbolcu Malouda UEFA listesinden çıkarılırken bu futbolcunun yerine yerine Kevin Constant bildirildi. Bordo mavili ekibin yönetiminin müracaatı kabul edildi.Yarın Avni Aker

Spor 20.08.2014, 18:03
Malouda'nın yerine Kevin UEFA listesinde

Trabzonspor yönetimi UEFA listesinde değişiklik yaptı.Hoca ile kavga eden Fransız futbolcu Malouda UEFA listesinden çıkarılırken bu futbolcunun yerine yerine Kevin Constant bildirildi. Bordo mavili ekibin yönetiminin müracaatı kabul edildi.

Yarın Avni Aker'de Rostov ile oynanacak olan maçta teknik patron Vahid Halilhodziç'in görev vermesi halinde Kevin'in oynamasında bir sakınca bulunmuyor

Öte yandan bordo Mavili ekibin yönetimi yeni transfer Mehmet Ekici'yi UEFA listesine bildirmedi.

Ekici Bordo mavili ekibin formasını ancak gurup maçlarında giyebilecekTrabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (6)
Selim AYAZ 7 yıl önce
Yarınki maçımız için bu haber gerçekten hoş takımımız hücum anlamında sıkıntılar yaşayacaktı derken yarınki karşılaşmaya bana göre şöyle çıkmalıyız; 1-Onur 2-Bosingva 3-Belkelam 4-Medjani 5-İshak 6-Salih 7-Deniz 8-Soner 9-Cardozo 10-Constat 11-Yusuf.. Ön liberoda Salih,Soner önünde forvet arkası Constat kenarlarda Deniz ve Yusuf iler uçta Cadozo diyorum.
Tuncay Erdol 7 yıl önce
son dakikada böyle bir değişikilk yapılabilmesi çok iyi olmuş.
gökmen çuvalcı 7 yıl önce
bu harika haber trabzonsporumuza başarilar dilerim
arifbozbey 7 yıl önce
UEFA da yabancı sınırlaması mı var ki ma Lida nın yerime constant bildiriliyor, cahilligime verip beni aydinlatabilirmisiniz? / Yeni bir yabancı futbolcunun bildirilmesi için önce TFF'nin vize vermesi gerekiyordu. Malouda devre dışı kalınca bu işlem tamamlandı.
Ali Papa 7 yıl önce
UEFA da sınırlama yok ama,TFF bu sene için 5+3 yabancı demişti.Sonra yanılmıyorsam 1 daha ilave ettiler.Fazlasına TFF lisans vermiyor.TFF lisansı olmazsada UEFA ya isim veremiyorsun.
arifbozbey 7 yıl önce
YORUMUMU YAYINLARKEN ALTINA CEVABI DA YAZAN HABER61.NET'E TEŞEKKÜRLERIMI SUNUYORUM.

AYRICA ALI PAPA KARDESIMEDE TEŞEKKÜR EDIYORUM.

AMA BIR ESI VAR. MALUDA OLAYINDAN SONRA MALUDANIN SÖZLEŞMESİ FESH EDILSEYDI KABUL EDEBILIRDIM. LAKIN BAMBA NIN SÖZLEŞMESİ FESH EDIN DIGITURK ICIN CONSTANT KADRO YA DAHİL EDILEBILDI. O HALDE OLAYI MALUDAYLA ILISKILENDIRMEK YANLIŞ.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@