7m

Çapkınoğlu

Malouda kadro dışı mı?

Bordo mavili takımda gözler Malouda'da... Geldiği günden bugüne performansıyla vasatı aşamayan ve son dönemdeki umursamaz tavırları nedeniyle tepki çeken Malouda için teknik heyet ve yönetim arasıdna görüş alış verişi yapılacağı bildirildi. Trabzonspor'da

Spor 11.04.2014, 14:34
Malouda kadro dışı mı?
Bordo mavili takımda gözler Malouda'da...
 
Geldiği günden bugüne performansıyla vasatı aşamayan ve son dönemdeki umursamaz tavırları nedeniyle tepki çeken Malouda için teknik heyet ve yönetim arasıdna görüş alış verişi yapılacağı bildirildi.
 
Trabzonspor'da Zokora ve Colman'dan sonra Fransız oyuncu Florent Malouda'nın da bu sabah basına kapalı olarak yapılan çalışmada yer almadığı öğrenildi.
 
Salonda çalışan futbolcu hakkında şuanda yönetim kuruluna rapor gelmediği ve şu ana dek futbolcuyla ilgili herhangi bir kadro dışı bırakma kararının olmadığı öğrenildi.

Yorumlar (2)
mete devrancı 8 yıl önce
trabzon yatma yeri değil , git ememkliliğini başka yerde yaşa
seda çolak 8 yıl önce
yeter ya bunlarlamı ugrasacaz bışeye yaradıkları yok kaprıslerınden de gecılmıyo.yonetım bu yabancıların tumunu gondersın.borceanuo ve bosıngwa harıc.ısterlerse onlarada yol verın.bıze yureklı futbolcular lazım oturdujkları yerden para kazanan parazıtler degıl

Gelişmelerden Haberdar Olun

@