Mahmut Özgener Şener'i aradı

Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener, Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Mahmut Özgener'in kendisinin disipline verilmesi sonrasında arandığını ve özür dilendiğini söyledi. TANSİYONU DÜŞÜRMEDİLERŞener, Bursa maçında hakem hatası sonucu mağlup oldukların

Spor 20.12.2008, 13:02
Mahmut Özgener Şener'i aradı

Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener, Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Mahmut Özgener'in kendisinin disipline verilmesi sonrasında arandığını ve özür dilendiğini söyledi.

 

TANSİYONU DÜŞÜRMEDİLER

Şener, Bursa maçında hakem hatası sonucu mağlup olduklarını belirterek, “Yediğimiz ofsayt golü ile averajla yine ikinci durumdayız. Bu maç sonrası TFF Başkanı Mahmut Özgener'i aradım, kendisine Merkez Hakem Kurulu Başkanı Oğuz Sarvan'ın bir açıklama yaparak Trabzonspor'dan özür dilenmesini istedim, böylece tansiyonu düşürmek istedik ama beklediğimiz açıklama yapılmadı” dedi.

 

BİZ GETİRDİK ALMASINI DA BİLİRİZ

Federasyonun yapacağı açıklama ile tansiyonu düşürmesi gerektiğini de ifade eden Şener, “Ben de Ligtv'de sizi oraya biz getirdik almasını da biliriz. Ardından Hamsi Günü'nde konuştuklarım gerekçesiyle beni disiplin kuruluna verdiler” diye konuştu.

 

MAHMUT ÖZGENER ÖZÜR DİLEDİ

Bu cezanın Eskişehir maçı öncesi değil de bu maçtan sonra verilmesinin daha etik olacağını da kaydeden Şener, “Eskişehir maçında şeref tribününde oturmayacağım, çok da önemli değil. TFF Başkanı disipline sevk edilmemin ardından aradı ve benden özür diledi” dedi.

 

Selahattin AYDINLI / haber61.net

 Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (6)
ofluyattara 13 yıl önce
bence başkan sadri şener taraftarın tansiyonunu düşürmek için böyle bi acıklama yaptı bigün önce pfdk ya sevk ediyolar baskanı bigün sonra özür diliycek he oldu gözlerim doldu özrünü diliycek adam maçtan hemen sonra arar özür dilerdi hemde başkanı pfdk ya sevketmezdi varsayalım özür diledi o da trabzonsporun taraftarından çekindikleri için yapılmış olan bi davranış diye düşünüyorum ama artık eski trabzonspor taraftarını göremiyecekler biz sessiz kaldıkca bu olaylar hep olacak artık sessiz durmak yok en ufak hatada bütün trabzonspor camiası ayaklanıcak bunu herkes böyle bilsin
hopşeralı y.a 13 yıl önce
timsah gözyaşları terbiyesiz herifler dünkü fener maçını seğir ettikten sonra dönen dolapların pisliklerin ahlaksızlıkların entrikaların boyutunun nekadar büyük olduğunu bir kez daha anladım benim bir isteğim var bu ...bir kredi daha verelim hayır uslanmıyorlarsa ......ediyorlarsa bizde bu ligi bitirtmeyelim bizim bu gücümüz var dünyaya rezil olsunlar nasılmı bitirmeyeceğiz her türlü engellemeliri yaparak
ancyra 13 yıl önce
Bu açıklama hani derler ya "beyaz yalan".Sadri Baba o kadar beyefendi ve o kadar Trabzonsporu düşünen biri ki, sırf takım zarar görmesin diye böyle bir açıklama yapmış.Mahmut ÖZgenerin böyle bir basireti gösterecek kişilikte biri olmadığını yaptıklarından hep beraber gördük.Sayın Başkan öl de ölelim.Senin bu yaptıklarından sonra biz ne yapsak azdır.
capablanca 13 yıl önce
yavuz hırsız ev sahıbını bastırır mısalı, bunların yaptıkları da bu...! '' KARANLIK ADINLIKTAN, YALAN GERCEKTEN KACAR...! GUN YALNIZDA OLSA ETRAFA ISIK SACAR...! ÜZÜLMEYIN...! DOGRULARIN KADERIDIR YALNIZLIK...! kargalar suru ıle, KARTALLAR YALNIZ UCAR...! ''
nuri cebiroglu 13 yıl önce
trabzonspor mıllı takımlara futbolcu göndermeyerek federasyonu protesto edelım.mıllı takım nasılsa türk halkının değil 3 büyük kulubun takımı.son 25 yılda bır tek trabzonlu futbolcu altın karmaya gıremıyorsa bana ne mıllı takımdan.
sertackot 13 yıl önce
keser döner sap döner,

gün gelir hesap döner.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@