banner192

Mahmut Efendi Trabzonspor'a beddua etti mi?

Haber61 - Haber Merkezi - Trabzonspor uzun zamandan beri resmi olarak şampiyon olamıyor. 2010 - 2011 yılındaki şike olaylarından sonra elinden çalınan şampiyonluk kupası sonrası Trabzon camiasında Din alim Mahmut Ustaosmanoğlu'nun beddua ettiği ilerisi sü

Mahmut Efendi Trabzonspor'a beddua etti mi?

Haber61 - Haber Merkezi - Trabzonspor uzun zamandan beri resmi olarak şampiyon olamıyor. 2010 - 2011 yılındaki şike olaylarından sonra elinden çalınan şampiyonluk kupası sonrası Trabzon camiasında Din alim Mahmut Ustaosmanoğlu'nun beddua ettiği ilerisi sürüldü. Bu Bordo Mavili camiada yayılınca Cübbeli Ahmet Hoca bu duruma Vahdet gazetesine açıklık geldi. Konuyla ilgili  Cübbeli Ahmet,  Trab­zons­po­r’­un şam­pi­yon ol­du­ğu bir ak­şam kut­la­ma­lar ya­pı­lır­ken Mah­mut Efen­di Haz­ret­le­ri dı­şa­rı­dan ge­len gü­rül­tü­yü so­ru­yor.

Şam­pi­yon­luk kut­la­ma­sı ol­du­ğu­nu öğ­re­nin­ce “Bir da­ha şam­pi­yon ola­ma­sın­la­r” di­yor. Bu­nu ni­ye de­miş pe­ki? Ken­di­si de Trab­zon­lu ol­du­ğu için hem­şe­ri­le­ri­nin iç­ki­li kut­la­ma ya­pıp gü­na­ha gir­me­si­ni is­te­me­di­ği için bu­nu söy­lü­yor. Sev­gi­den do­la­yı. Bu­nu söy­le­di­ğin­de ben ya­nın­da yok­tum. Ama söy­le­di­ği­ni ben de ya­nın­da olan ki­şi­den duy­dum. Trab­zons­por Baş­ka­nı bu ko­nuy­la il­gi­li siz­le gö­rüş­tü mü di­ye so­ru­yor­lar. Ha­yır, böy­le bir gö­rüş­me ol­ma­dı. Fa­kat Efen­di Haz­ret­le­ri­ne her tür­lü in­san git­miş­tir bu ka­dar sü­reç içe­ri­sin­de.

Bu çok es­ki bir ko­nu. O ara­da baş­ka ho­ca­la­ra da gi­den ol­muş­tur. Do­la­yı­sıy­la be­nim­le il­gi­li bir şey yok. Be­nim za­ten aç­ma ka­pa­ma işi elim­de de­ğil. An­cak kut­la­ma­lar ya­pı­lır­ken kim­se ha­ram yol­la­ra bu­laş­ma­sın, iç­ki iç­me­sin, ka­dın er­kek ka­rı­şık eğ­len­me­sin. Al­la­h’­a hamd et­sin­ler.


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
hasan hisoğlu - 3 yıl önce
göya hocan beddua etmişte şikeyle hırsızlıkla şampiyonluklar alınmış emi.senin demene göre milyonlarca Trabzonspor taraftarının mutlu olmasını yıllarca senin hocan engellemiş bedduayla.eee allahın dostları böylemi olur cübbeli.
Avatar
AHMED KARAKAYA - 3 yıl önce
mizah izleyeceğinize bunları izleyin GÜLÜN GEÇİN.
Avatar
numan altuntaş - 3 yıl önce
beddua edilene değil edene döner bedduası döner kendisini bulur. eğer ettilerse bedduaları kendilerini bulur inşallah...
Avatar
baska - 3 yıl önce
O kadar bedduasi tutuyor şu zalim lere de beddua etsin ayıptır utanmadan her şeye dini alet etmeyin .yunus Emre der ki sermayesi din olanın klavuzu şeytandır....
Avatar
fahri aydın - 3 yıl önce
arkadaşlar beddua etme fayok burada.futbolun getirdiği iyi skor tabzon halkını yoldan cıkardığı için halkın günaha girmemesi için eğlenirken sapıtmamaları için yapılan bir duadır.beddua değil.halkın yoldan cıkmaması için yapılan bir hidayet duasıdır.günaha girmeyin die dua ediyor hoca efendi kötü oluyor bu nasıl iştir:?
Avatar
Mehmet Kemal Türk - 3 yıl önce
Hoca moca dinlemez ,ağzıma geleni söylerdim ! Ama işin içinde Mahmut hoca varsa biraz dikkatli olmak lazım., tekrar hayır duasını almak için uğraşalım.
Avatar
Ali Özdin - 3 yıl önce
Mahmut efendi beddua etmişmiş. peki liverpool a hangi papaz beddua etmiş ki onlar da olamıyor şampiyon :D
Avatar
AHMED KARAKAYA - 3 yıl önce
bu üstte ismini yazdığım arkadaşa göre FUTBOLUN GETİRDİĞİ İYİ SKOR TRABZON HALKINI YOLDAN ÇIKARTIYORMUŞ..ben 7 tane şampiyonluk gördüm yoldan çıkmadımda siz hangi kafayı yaşıyorsunuz onu söyleyin. :))) BUNADA GÜLÜN GEÇİN ARKADAŞLAR.