7m


7m

hyundai

Maç Tatil Edildi

Avni Aker'de istenmeyen görüntüler oluştu. Trabzonspor'un Sivasspor ile oynadığı karşılaşmanın son dakikalarında saha karıştı. Futbolcular arasında yaşanan tartışmalara taraftar da karıştı. Bir taraftarın sahaya inmesi adeta kıvılcımı ateşledi. Birkaç tar

Spor 12.08.2007, 21:22
Maç Tatil Edildi

Avni Aker'de istenmeyen görüntüler oluştu. Trabzonspor'un Sivasspor ile oynadığı karşılaşmanın son dakikalarında saha karıştı. Futbolcular arasında yaşanan tartışmalara taraftar da karıştı.

Bir taraftarın sahaya inmesi adeta kıvılcımı ateşledi. Birkaç taraftar sahaya inerek Sivassporlu futbolculara saldırdı. Bir taraftar da Sivassporlu Mehmet Yıldız'a tokat attı. Hemen ardından saha bir anda onlarca taraftarla doldu. Bu beklenmedik olaylar sonrasında Sivassporlu futbolcular ile taraftarlar arasında kavga çıktı.

Bu olayların ardından Bülent Demirlek ve yardımcıları soyunma odasına gitti. Güvenlik güçleri olaylara hemen müdahale etmek istese de taraftarların sahaya inmeleri durdurulamadı.

Sivasspor Başkanı Mecnun Odyakmaz protokol tribününden sahaya inerek futbolcularını orta yuvarlakta topladı. Olayların yatışmadığını gören Başkan Odyakmaz takımı soyunma odasına götürdü. Güvenlik görevlileri olaylara engel olamadı. Yapılan anonslara karşın taraftarın sahaya inmesi önlenemedi.

Trabzonspor Başkanı Nuri Albayrak olayları şaşkınlık ve üzüntüyle izledi. Mecnun Odyakmaz ise tribünde olan PAF Takımının güvenli bir yere alınması için Trabzonlu yöneticilerden yardım istedi.

MAÇIN KADERİ BELLİ OLUYOR
Maçın hakemi Bülent Demirlek iki kulüp başkanlarını çağırdı.. Birazdan karar açıklanacak.. Maç tatil edilebilir... Her iki takımdan temsilciler ile hakem Bülent Demirlek ile toplantı yapıyorlar. Bülent Demirlek maça çıkmak istemiyor. Fakat Trabzonsporlu yöneticiler oyunun devam etmesi için hakemi ikna etmeye çalışıyorlar. Trabzonlu yöneticiler gerekirse tribünleri boşaltacaklarını söylediler.

SON KARAR MAÇ TATİL EDİLDİ

Şu an Sivasspor ve hakemler soyunma odasında... Trabzonspor da soyunma odasına gitti... Maçın hakeminin kararı bekleniyor.

Hakem maçın tatil edildiğini açıkladı, şimdi top Futbol Fedarasyonunda...Yorumlar (3)
cengiz erdöl 15 yıl önce
ziya bey takimi resmen batirmis,takim oyunu denen hic birsey kalmamis.yazik olan birsey var ortasaha

trabzonsporda macboyunca yoktu,ziya serkani bugün takimdan almaynan trabzonun en iyi en savasci oyuncusunu sahadan aldi,bugün takimda ne teknik nede taktik vardi. defansiv calistirmanin ve ofansiv taktiginhic olmadigi bir sahada sansa bir gol bulduk.

teknik direktör ziya dogan takim oyununu resmen batirmis.gelelim hakeme maci sertlestiren adam oydu,vaktinde vermedigi fouler,en basiti ceyhuna 4metire yaninda bakisyönünde rakip resmen kirmaya giriyor hakemdenen kisi foulu vermiyor.türk hakemi adidir hersene aynisidir.trabzonsporun 7sampionlugunu yaktilar.yönetim ve ziya istifa!!!!
PİAGET 15 yıl önce
takım önde o strese rağmen kazanmayı başarmak üzereyez ve gereksizler sahaya atlıyor kim bunlar güya trabzonsporlu yiğitler yazıklar olsun size be.sayın demirlek sinsi yönetiminden dolayı birilerinden alkış aşmış ve yanağını sıktırmıştır artık emin olun ben tv karşısında inanılmaz çıldırttın be hocam senin hakemliğin ? olmuş.ceza almalıyız bence.
büyükkaptan 15 yıl önce
asıl suçlu tahrik eden mi yoksa tahriğe kapılan mı soruyorum

Gelişmelerden Haberdar Olun

@