Maç Olaylarının Ardından

Trabzonspor-Sivaspor maçının uzatma dakikalarında çıkan olaylar nedeniyle maçın tatil edilmesine Trabzonspor taraftarları büyük tepki gösteriyor. Sahaya girerek maçın tatil edilmesine neden olan taraftarları terörist ve vatan haini ilan eden Bordo-mavili

Spor 13.08.2007, 16:39
Maç Olaylarının Ardından

Trabzonspor-Sivaspor maçının uzatma dakikalarında çıkan olaylar nedeniyle maçın tatil edilmesine Trabzonspor taraftarları büyük tepki gösteriyor. Sahaya girerek maçın tatil edilmesine neden olan taraftarları terörist ve vatan haini ilan eden Bordo-mavili taraftarlar, karşılaşmanın hakemi Bülent Demirlek'in de adaletli davranmadığını, çitfe standart uyguladığını iddia ediyor.

Trabzonspor taraftarları, kendi taraftarlarının çıkardıkları olayları tasvip etmedikleri ve olaylara neden olanlara en ağır cezanın verilmesini istiyor. Maçın hakemi Bülent Demirlek'in geçen sezon oynanan Galatasaray-Fenerbahçe maçında yaşanan tüm olaylara rağmen maçı tatil etmediğini hatırlatan taraftarlar, Bülent Demirlek'in bitmiş bir maçı tatil ettiğini, adaletli davranmadığını, çifte standart uyguladığını söyledi.

Bordo Mavi Taraftarlar Derneği Başkanı Mehmet Fındıkçı, Trabzonspor'un artık böyle saha olayları ile isminin anılmasından bıktıklarını ifade ederek, "Olayları tasvip etmemiz mümkün değil. Bazı kendini bilmez sorumsuzların yaptığı davranışlar bu şehre büyük zarar verdi. Sezon başında olmamıza rağmen şampiyonluk bu sezon artık hayaldir.

Birkaç sorumsuzun yüzünden daha sezon başında yandık. Sahaya kesinlikle alkollü girilmesinin önüne geçilmeli ve alkol kontrolü yapılmalı. Ben sahaya giren taraftarların
alkollü olduğunu düşünüyorum. Tüm şehir ve Trabzonsporlular bu taraftarları vatan haini ilan etmiştir" dedi.


Yorumlar (1)
cengiz erdöl 14 yıl önce
sevgili ARKADASLAR ben 40 yasindayim ve

türkiyede son 20yilda türkhakemlerinden

gördügüm haksizliklar artik bitmeli,bu adamlar

hic biri dürüstce sahaya cikmiyor.inanin mac

sonuclari mac baslamadan cogunlukla beli oluyor.buda hakemlerin ve federasionun

dürüst olmadigindan geliyor.

bizim trabzonsporun tff ve hakemleri 7sampionluguimuzu bile bile yediler.

bu sivas macida bunu gösteriyor,bu sene sesonun sonunu beklemeden trabzonsporu

yarismadan silmeye basladilar.bize heryerde cifte standart.soruyorum bu tffnin ve thknin

yaptigi bölücülük degilmi.madem bölücülük

bunlarin PKKdan farki ne.

bizim milliyetciligimizi kimse tartisamaz cünkü

yillardir verdigimiz sehitlerimizin sayisi ve hesabi yok ,ve vatanimiz icin hersaman canimizi ve kanimizi veririz,ama en kücük bir seyde ayirdedoliyoruz.bizi süperligde istemiyorsaniz söyleyin cekilelim ve gürcüistan ligine katilalim.ama bize ermeni gibi davranmayin.biz has ve öz TÜRKÜZ.

artik tff ve thk dürüstlüge davet ediyoruz.

artik istanbul takimlarina calismayi birakin,bütün türkiyeye calisin ,türkiyenin her tarafi vatanimiz tek istanbul degil .

Gelişmelerden Haberdar Olun

@