Lig tv'de artçı depremler

Süper Lig'in yayıncısı, Erman Toroğlu'na gösterilen tepkiler nedeniyle önceki gün Maraton programının hemen bitirilmesine karar verirken, Genel Müdür Şansal Büyüka ile de sorun yaşadı. Büyüka'nın istifasının cebinde olduğu, yönetimin ikna çabası gösterdiğ

Lig tv'de artçı depremler

Süper Lig'in yayıncısı, Erman Toroğlu'na gösterilen tepkiler nedeniyle önceki gün Maraton programının hemen bitirilmesine karar verirken, Genel Müdür Şansal Büyüka ile de sorun yaşadı. Büyüka'nın istifasının cebinde olduğu, yönetimin ikna çabası gösterdiği öğrenildi

Süper Lig'in yeni dönem yayın haklarını yeniden alan Digitürk'te önceki gün, Lig TV'nin lokomotif programı olan Maraton'un sona erdirilmesine karar verilmesi deprem etkisi yarattı.

Ligde ilk yarının 6. haftasında oynanan Fenerbahçe-Galatasaray maçından sonra yaptığı yorumlarla tepki çeken Erman Toroğlu nedeniyle Maraton'un bitirildiği öğrenilirken, Lig TV Genel Müdürü Şansal Büyüka'nın da istifasının cebinde olduğu bildirildi.  Digitürk yönetiminin, Toroğlu konusunda kesin kararlı olduğu, ancak Büyüka ile başka konularda da ayrı düştüğü ifade edildi.

Digitürk yöreticilerinin dün uzun süren toplantılarda Şansal Büyaka'yı istifadan vazgeçirmeye çalıştığı belirtildi. Ligin cuma günü Maraton'suz başlayacağı, ancak sürenin azlığı nedeniyle krizin en geç bugün çözüleceği bildirildi.

Bu arada Erman Toroğlu görevine son verilmesiyle ilgili olarak “Bilgim yok” yorumunu yaptı ve soruları yanıtsız bıraktı.

ERMAN HOCANIN UNUTULMAZLARI

- Bakirelik yalnız bayanda mı olur? Mesela hakemin bakiresi olmaz mı? Yani bozulmamış bir hakem.

- Rakibin kuyruk sokumundan girerek, anüsteki basuruna ameliyat yapan Emre'yi oyundan atamıyorsun, bir de olmayan bir penaltı, bir takım galip geliyor.

- Öyle şey tutar gibi tutarsan penaltı olur... Ne olduğunu söylemeyeyim.

- Ey Beşiktaş taraftarı... Şenol'a o kadar anneni bilmem neresinden bilmem ne yapayım diyorsunuz. Yapacaksanız da bunu düz yerinden yapın. Ters tarafını bırakın.

- Ya sen kimsin ya, sadrazamın sol şeyinin çocuğu musun? Allah Allah.

- Ben Genelkurmay Başkanı'nı asker isterim ağbi... Özkök Paşa ayrıldı, onun için diyorlar ki çok demokratik, çok beyefendi, çok efendi. Tamam öyle olsun. Ama ben çok demokratik bir genelkurmay başkanı istemiyorum ağbi... Benim genelkurmay başkanım kodumu oturtacak, vurdu mu oturtacak!

- Asker askerliğini yapmayacak, polis polisliğini yapmayacak. AB onu isteyecek... AB bir de krem istesin de, kremle gelsin. Bir de krem verelim AB'ye de, fazla acıtmasınlar... Oraya geldik, kreme geldik. Bir de onu verelim, rahatlayalım. Bırakın böyle işleri, bırakın böyle oynamayı... Bir şeyler söyleyin! Bağlanmışsın... Komando birliği de olmaz, özel harekat timi yapacaksın... Hâl⠓yatırım yapalım” diyorlar... Yıllarca ne yaptık? Ne kısa vadede bir b.k var, ne uzun vadede...

- Değişik bir yerden gireyim sana... (Şansal Büyüka'ya)

- Erman Toroğlu: Bu adam bizle şey geçiyor da söylemeyeyim şimdi, bir şey geçiyor da..

Şansal Büyüka: Dalga geçiyor de hocam, dalga de!..

Erman Toroğlu: İşte bir şey geçiyor da, dalga geçiyor diyelim!

- Allah'tan şişenin ağzı darmış. Ya bir de geniş olsaydı, o zaman büyüğünü yapıp atacaktı demek! (FB-GS maçında sahaya atılan idrar dolu şişe ile ilgili yorumu)

- Şimdi sana Tuncay'ın bir şeyini göstereceğim, dudağın uçuklayacak! 

- Orada maç ayağına gelmiş. Acıma, yapsana 4-1 filan. Hani “hastayı yatağında...” demişler... Kalkmayacak ayağa.

- Bu pozisyona faul çalan hakeme ben, “Lisansını bırak, gel sana bi çay-kahve ısmarlayayım” derim.

- Şansal Büyüka: Ceyhun'a ne diyorsun hocam?

Toroğlu: İnanılmaz. Tam dayaklık! (Maraton  Lig TV)

 

HABERE YORUM KAT
Trabzon Haber ve tüm kategorilerimizde yer alan haberlere yorum yapanlar genel kuralları kabul etmiş sayılırlar. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.
Önceki ve Sonraki Haberler