banner539

banner526

banner533

banner513

Leonardo: "Gelmeye hazırım"

Hollanda Birinici Ligi kulüplerinden Ajax'ın Brezilyalı oyuncusu Leonardo Vitor Santiago, Trabzonspor'a transferi konusunda açıklama yaptı. TRABZONSPOR'DA SEVE SEVE OYNARIM Leonardo, Trabzonspor'da seve seve futbol oynayabileceğini, ancak şu ana kadar Tra

Spor 16.01.2009, 15:40
Leonardo:

Hollanda Birinici Ligi kulüplerinden Ajax'ın Brezilyalı oyuncusu Leonardo Vitor Santiago, Trabzonspor'a transferi konusunda açıklama yaptı.

TRABZONSPOR'DA SEVE SEVE OYNARIM
Leonardo, Trabzonspor'da seve seve futbol oynayabileceğini, ancak şu ana kadar Trabzonspor yönetiminden kimsenin kendisiyle görüşme yapmadığını açıkladı.

BENİ ŞOTA ARADI
Leonardo,Trabzonspor'a transfer olması konusunda kendisini ilk olarak Sota Arveladze'nin telefonla aradığını kaydetti.

ŞOTA ARADI, TRABZONSPOR ARAMADI
Kendisini Sota Arveladze'nin telefonla aradığını kaydeden Leonardo, “Yaptığım tüm araştırmalardan sonra kendisine Trabzonspor'da seve seve top oynayacağımı söyledim. Fakat bugüne kadar hiçbir Trabzonspor yöneticisi benimle bir görüşme yapmadı. Hafta içerisinde Hollanda'ya gelip benimle görüşeceklerini duydum. Fakat bugüne kadar hiç kimse gelmedi. Galiba birçok şey dedikodudan başka bir şey değil" dedi.

BİR KAÇ AY SONRA BONSERVİSİMİ ALACAĞIM
Ajax'ın bonservis ücreti olarak 2 milyon Euro istediği, transferin de bu yüzden çıkmaza girdiği iddialarını da değerlendiren Leonardo, "Bunu ilk kez duyuyorum. Birkaç ay sonra bonservisim elimde olacak. Nasıl olur da bu kadar yüksek bir bonservis ücreti isteyebilirler. Benim bonservisime 700 bin Euro ödemişlerdi, ben inanmıyorum" diye konuştu.

BEN GELMEYE HAZIRIM
Trabzonspor'da oynamak için kendisi açısından herhangi bir engel bulunmadığını da ifade eden Brezilyalı futbolcu, "Trabzonspor seyircisinin hem sevecen, hem de hırçın olduğunu duydum, ben de bundan hoşlanırım. Uzun yıllardır şampiyonluk özlemi çekiyorlar. Şampiyonluk özleminin sona ermesi için ben hazırım" şeklinde konuştu.

Yorumlar (38)
ofluyattara 12 yıl önce
ey yönetim daha ne bekliyosunuz adam gelmek istiyo siz daha adamın kendisiyle görüşmemişsiniz bu adam cok kalite bi futbolcu 2 degil gerekirse 5 milyon euro verin alın bu adamı yazık degilmi caleye o kadar para verdiniz iki metre önündekine pas atamıyo sene basından beri bitane orta yapamadı 16 maç oldu yazık vallahi iyi adama para vermeye gelince paramız yok diyolar cale gibi adamlara dünyanın parasını veriyolar ben böyle bi anlayış görmedim
buğrahan 12 yıl önce
bu yönetimin burnu havalarda.söyleyin demirörene yarım saatte alsın.ondan sonrada bahanelere sığınsınlar,etik değil desinler.yusuftada aynısını yaptılar erkek gibi söyleyin niye bizi enayi yerine koyuyorsunuz.bu hafta sonuna kadar alınamayan transferi biz zaten istemiyoruz. YA ACELE EDİN,YADA ACELE GİDİN..
kuzeyinoglu 12 yıl önce
SnHacısalihoğlu ayıkla ayıklaya bilirsen pirincin taşlarını bu tarfatra ne derseniz yaptılar kombine kombine forma forma yamur çamur demeden hibirzaman istanbul tarfatar gurupları gibi çıkarları için takımlarına destek olmadılar bu takım Trabzondaki 7 yaşındaki çoçuktan 70 yaşındaki ninenin bile hakı vardır bizde istiyoruz bu solaçık oyuncusunu Trabzonsporumuza trasfer edin yada başak bir solaçık bizleri yalanlarala uyutmayın hadi forozlar erdoğdular piranalar çılgınlar hepbirlikte yönetimi protesto edelim verin el ele sesiniz çıktıgı kadar isegigimizi dile getirelim hatırlarsanız sezon başında yönetim bu takımın şampiyon olmayıçagını dilendirip duruyordu ama biz traftarlar olarak hep inanadık ve yönetimin kafasına şampiyonlugu bizler soktuk onlara kalırsa hep işimiz böyle gideçek biz yapalım trasferi parası yoksa bu yönetimin veri elele sevgiyle kalın benim Türkiyenin Çimantosunu oluşturan onurlu gururlu hemşerilerim
DOĞANLI 12 yıl önce
beyler kendinizi ne zannediyosunuz. Beşiktaşla yarışa giriyorsunuz. Başkanınız açıklama yaptı şotanın teklif ettiği oyuncuyu alacağız diye . nerde şimdi bunu söyleyen büyük başkanınız.Sesi çıkmıyor . bizim başkan alacak sonra kızacaksınız. Yok etik davranmadı diye. asıl sizin başkanınız etik davranmıyor . bütün futfolculara teklif ediyor ama kimseyi alamıyor. Alamayacaksan etme teklif. Çocukların önünü kapama.Öyle değil mi boş hayallerle avunan ts taraftarı!
ali kemal 12 yıl önce
merhaba bilmek istiyorum adam ben gelmek istiyorum diyor benle kimse konuşmadı diyor siz konuştuk pahalı diyorsunuz kim yalan diyor veya yanlış diyor lütfen söyleyin....!
halime 12 yıl önce
Yönetim değişdiğini gösterti taraftarı kandıralımda nasıl kandırırsa kandıralım unutmasınlarki bunun hesapıda sorulur onlardan adam almaya niyetleri olsa zaden çokdan almışlardı bunların tek yapdığışey piyasayı karışdırmak sene boyunca futbolcu baksen tıransfer zamanı gelince ona bakmamız lazım buna bakmamız lazım derdurursun ayıp kimsenin bizi yalandan yere heyecandırmaya kandırmaya hakkıyok kimsenin bizim duygularımızla oynamaya hakkıyok yapmayın.
yavuzalkan 12 yıl önce
albayrak yönetimine geri döndük oyalama bekletme sonrada hüsran taktiği eyer bu ropörtaj doğruysaki doğrudur bu yönetimde bu işin sonunu getiremeyecek
deli_tsli 12 yıl önce
ey ben sızın gıbı taraftarımız oldugu ıcın utanıyorum.ya arkadaslar bu ınsanlar sezon bası dunyanın borcuna gırdı.suan borc odemek ıcın kaynak arıyorlar sızde transfer transfer dıye tutruyosunuz.tmm verın leonardoya 3-4 mılyon € alaım.anca laf ıcraat yok ama.sezon basında kım desekı soongu alacaz gokhanı alacaz egemenı alacaz kacınız ınanırdı soyleyın bakalım sımdı en fazla yuzde 5ınız ınanırdı bu adamların alınacagına.ama sımdı bakıyorum bu yonetıcılerin yaptıgı butun ıcraatlar unutulmus 1 transfer yapılmadı dıye resmen hain ilan edilmisler.sizin yaptıgınıza terbıyesızlıkten baska bısıy denemez lutfen bıraz daha akıllı olalım.saygılarımlaaaaaa
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@