7m

7m

hyundai

Kweuke patlaması

TRT Spor'da yorumculuk yapan Mustafa Denizli, geçmişte iki sezon çalıştırdığı çaykur rizespor yönetimine karşı ağır ifadeler kulllandı...    Kamerunlu futbolcu Kweuke'nin önceki hafta Gençlerbirliği maçında penaltıyı kullanmak için topun başına geçen Deni

Spor 24.08.2015, 10:10
Kweuke patlaması
TRT Spor'da yorumculuk yapan Mustafa Denizli, geçmişte iki sezon çalıştırdığı çaykur rizespor yönetimine karşı ağır ifadeler kulllandı... 
 
Kamerunlu futbolcu Kweuke'nin önceki hafta Gençlerbirliği maçında penaltıyı kullanmak için topun başına geçen Deniz Kadah'tan topu zorla alıp atışı kullanmasına ve gol olmasının ardından Teknik direktör Hikmet Karaman'a hareket çekmesine gönderme yapan Denizli, şunları söyledi:
 
"ONUNLA AYNI ATMOSFERİ SOLUMAK DAHİ İSTEMEM"
 
"Metin Kalkavan gibi vizyonlu ve çağdaş bir başkan böyle bir küstahlığa nasıl izin verdi! Kweuke kim? Rizespor'a kazandıracağı 2-3 puan için böyle bir futbolcuya katlanılır mı? Yazıklar olsun!  Ben böyle bir futbolcu ile aynı havayı aynı atmosferi solumak dahi istemem.
 
"RİZESPOR ÇOK PİŞMAN OLACAK"
 
Rizespor onu affetti ama çok pişman olacak. O Kweuke 1- 2 hafta sonra o hareketi tekrar yapacaktır emin olun. Çünkü Kweuke'nin yaptığı o hareketten dolayı pişman olduğunu düşünmüyorum. Basın toplantısında zoraki yaptığı açıklamalardan her şey anlaşılıyor. O futbolcu o hereketi yaptıktan sonra derhal takımdan gönderilmeliydi."

Yorumlar (4)
ali duran 7 yıl önce
Mustafa Denizli çok biliyor Rizenin zayıflamasını bir Trabzonsporlu olarak bende isterim Beşiktaşlıda ister Kweuke nin gönderilmesini tüm rakipler ister çünkü çok iyi bir golcü Mustafa Denizlinin bu yorumuna şaşırmadım doğrusu adam fanatik Beşiktaşlı rakiplerinin zayıflamasını tabiki ister.
fatih 7 yıl önce
Statukocu denizli 8tas asigi pis ezik fazla konusma isine bak..
Hasan AKSOY 7 yıl önce
Sayın Denizli amacı ne senin? Problem yaratmak mı Aynı şeyleri geçen sezon FB türbünlerine ve takm arkadaşlarına yaptıklari için EMENİKE için söyleyebilmişmiydin acaba?
serdar ceylan 7 yıl önce
Rizenin bu adamı kaçırmaması lazım bir TS li olarak Rizesporun başarılı olmasını isterim, Kweuke lige damgasını vuracak futbolculardan biridir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@