7m

Çapkınoğlu

Kurtuluş Akyazı’da

Stadın yanında diğer yerlerin hakkını alıp, kiralayarak ayrıca büyük bir gelir STAD İLE BİRLİKTE Trabzonspor’da yönetim Akyazı’daki stadın isim hakkının devri ile birlikte kasasına en az 5 yıllık kiralama ile birlikte 40 ila 50 milyon TL koymak için başta

Spor 27.03.2014, 12:08
Kurtuluş Akyazı’da
Stadın yanında diğer yerlerin hakkını alıp, kiralayarak ayrıca büyük bir gelir
 
STAD İLE BİRLİKTE
 
Trabzonspor’da yönetim Akyazı’daki stadın isim hakkının devri ile birlikte kasasına en az 5 yıllık kiralama ile birlikte 40 ila 50 milyon TL koymak için başta Başbakan R.Tayyip Erdoğan olmak üzere yoğun girişimler yaparken, bunun yanında Akyazı’daki kompleksin tamamının hakkını alarak, buradaki tüm kiralanacak bölgelerden de ayrıca dev bir gelir elde etmenin peşinde.
 
GELECEK İÇİN
 
Önceki yönetimin A.Aker’in kiralama yolunu seçmesi nedeniyle Akyazı’da bu konuda gerekli girişimlerin yapılarak spor kompleksinin tamamen Trabzonspor’a kazandırılarak gelecekte kalıcı ve büyük gelirleri kulübe kazandırmak için Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu’nun girişimler yaptığı belirtildi. Hacıosmanoğlu, bu yönde Erdoğan’dan ve Trabzon’a gelen işadamlarından sponsorluk için destek istedi. 

Yorumlar (5)
ali duran 8 yıl önce
Birde Tayyip Erdoğanı sevmezsiniz adam size koskoca Stadyum tesis yapıyor nankör olmayın
Emrah Başoğlu 8 yıl önce
başbakan o stadı kendi parasıyla yapmıyor paşam. sen bu stad ve akyazı projesi için avni aker yavuz selim ve Akçaabat fatih stadı ile birlikte 19 mayıs kapalı spor salonunu veriyorsun karşılık olarak ! ee bu stadlar şehrin merkezindeyken seni denizin ortasına yapılan bir stadla ( projesini çizmek 10 sene sürdü yapımını düşünemiyorum ! ) kandırdı resmen. sen de başbakan a böyle dua ediyosun işte !
adil türk 8 yıl önce
Başkan bu işi hallederse.Ozaman biraz sahada futbolun keyfini sürebiliriz.Trabzonsporumuzun geleceğini garanti altına alınması en büyük dileğimiz.Büyük başarılar ondan sonra mutlaka gelirTrabzonsporumuz için iyi şeyler yapanlara teşekkür ediyoruz.Siyaseti asla işin içine sokmadan birlik beraberlikle Trabzonsporumuzun menfaatlerini düşünmeliyiz..
ozgur ata 8 yıl önce
benim bildigim kadariyla avni aker, yavuz selim, 19 mayis vs zaten devletin mali, biz kiraci durumdayiz, o yuzden fazla pazarlik sansimiz oldugunu dusunmuyorum. Ama su sike surecinde bize cektirdikleri ve eski calinan sampiyonluklarimizin hatirina akyazinin butun haklarini bize vermek onlara farz olmustur, hakkimizi soke soke almaliyiz. Ha fenerden alacagimiz tazminatlar da buna dahil degildir, onun hesabi ayrica gorulecek fenevle.
Cahit Sağır 8 yıl önce
Bu kadar kapsamlı kompleksi yapan hükümete şahsen çok teşekkür ederim.Bu değer bilgi beceri ve girişimciliğin karşılığı olsa gerek.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@