Kural: Skor bu olmamalıydı

TFF 2. Lig 4. Grup'ta deplasmanda Çankırı Belediye spor'a 4-1 yenilen Arsinspor'da teknik direktör Turgut Kural, farklı yenildikleri için çok üzgün olduklarını söyledi. Kural, rakiplerinin gücünü bildikleri için bu karşılaşmaya iyi hazırlandıklarını belir

Spor 22.09.2008, 12:56
Kural: Skor bu olmamalıydı

TFF 2. Lig 4. Grup'ta deplasmanda Çankırı Belediye spor'a 4-1 yenilen Arsinspor'da teknik direktör Turgut Kural, farklı yenildikleri için çok üzgün olduklarını söyledi.

 

Kural, rakiplerinin gücünü bildikleri için bu karşılaşmaya iyi hazırlandıklarını belirterek, “Maçın başlarında 1-0 yenik duruma düştük. Daha sonra rakip kaleye yüklendiğimiz anda gol bulduk ve skoru 1-1 yapmayı başardık” dedi.

 

Maçın ilk yarısında sahada kafa kafaya bir mücadele olduğunu ifade eden Kural, “İkinci yarıda sahaya planlarımızı yansıtacağımız bir anda ard arda kalemizde iki gol bulduk. İkinci yarı maçı çevirebileceğimiz bir anda yediğimiz goller morallerimizi  bozdu.Yine maçı bırakmadık, bundan sonra da rakip kalede yüzde yüz diyebileceğimiz pozisyonlar bulduk ama istediğimiz golleri bulamadık.  Maçın skoru 4-1 olmamalıydı, böyle farklı bir sonuçla yenilmemiz bizleri çok üzdü.” diye konuştu.

 

Selahattin AYDINLI

 

 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@