7m

uzungöl yayla otel

Kupa Yoksa Huzur'da yok!

Sayın Başbakan! Diyorsun ya, bana haksızlık yapılıyor, beni dinliyorlar! Evet bu ülkede haksızlık ve hukuksuzluk var! Yaptığın hizmetlere tamam. Ama senin Trabzonspor’a yaptığın ne? Haksızlık hukuksuzluk değil mi? Fenerliler’in oyları uğruna ya hayalleriy

Spor 24.03.2014, 09:21
Kupa Yoksa Huzur'da yok!

Sayın Başbakan! Diyorsun ya, bana haksızlık yapılıyor, beni dinliyorlar! Evet bu ülkede haksızlık ve hukuksuzluk var! Yaptığın hizmetlere tamam. Ama senin Trabzonspor’a yaptığın ne? Haksızlık hukuksuzluk değil mi? Fenerliler’in oyları uğruna ya hayalleriyle oynanan Trabzonsporlu yavrular, onların ahı? Sayın Başbakan şunu unutma:

Hukuksuzluk senin şu sözünle başladı: ‘Şike sahaya yansımamıştır.’ Sayın Başbakan, şunu asla unutma, eğer Trabzonspor’a kupa yoksa ne bu ülkeye ne de Trabzon’a huzur yok. Bunu bir şey bildiğimiz için söylemiyoruz. Bunu Allah inancı ile söylüyoruz. Seni de inançlı biliyoruz. Allah Trabzonspor’un hakkını yiyenlere hesap sormayacak mı? Ama bu dünyaya ama ahirette mutlaka soracaktır.

Bak, düşün kupamızı ver, hesap sana kalmasın.

Sayın Başbakan, soruyoruz, Sen bu ülkeyi Acun Ilıcalı ve Rıdvan Dilmen’in düşünceleriyle mi idare edeceksin? Sen şike olmadığına inanıyor musun? Tapelerde Aziz Yıldırım’ın şahsınıza da hakaret ettiği söyleniyor, bunları görmediniz mi? Trabzonspor büyük camiadır ve haklıdır, gereğini yapın.

taka-gazetesi.jpg


Yorumlar (9)
ali duran 8 yıl önce
Valla abi bu Başbakan kupayı vermez abi bu adamdaki inat kimsede yok Gezi,17 Aralık,Kaset,Maset,Montaj hiç biri sökmedi adamın rey oranı dahada arttı abiiiiiiiiiiii
sungur aslan 8 yıl önce
Bütün yerel medya aynı başlığı atsa iyi olacaktı. AKP Trabzonda oy kaybetmyeceğini bildiği için kupa diye anca " kupa bardağı" nı alırız...
tarık buğra 8 yıl önce
başbakanlık koltuğunda recep tayyip erdoğan değilde başka bir isim olsa yine hakkımız olan kupayı vermezdi.bunu artık idrak edin.görüldüğü üzere de hiçbir parti lideri kupa trabzonsporumuzun dıyemıyor
ali duran 8 yıl önce
Ama belki Başbakan Kupanın sapını verebilir Gezi,17 Aralık,Kaset,Maset,Montaj,Dublaj,Beddua Seansları iktidardan düşürmez ise çünkü diğer Yahudi güdümlü Partiler başta CHP Koalisyon ile iktidar olacaklarından daha çok rey kaygısı yaşayacaklarından bırakın kupanın Sapını vermeyi Kupanın Fotoğrafını bile göstermezler.Tayyip gene Kupanın Sapını verebilir.
hasan yener 8 yıl önce
Burdaki aktrollere sesleniyorum diyorlar ya kupa trabzonsporumuzun diyen yok diye bbp var rahmetli baskan muhsin yazicioglunun hemde surecin basindan bari fiyorlar hodrimeydan veriyormusunuz bbp ye yok vermezsiniz tabi zira siz aksporlusunuz ts zerre kadar umrunuzda degil..
samet 8 yıl önce
Recep tayyipin kendisi zaten fenerli olup her fırsatda haklı davamıza engel olmak için fenerin arkasında durmuştur. Şike sürecinde kişiler ve kurumlar ayrılsın diyerek fenere ceza gelmesini engellemek istemiş bjnunlada yetinmeyip, feneri korumak için şike ile ilgili değişiklikleri meclisden geçirmiştir. Açıp bakın oymalamada Trabzon millet vekilleri bile recep emretdi diye Trabzonsporu silip atmıştır.

Ülkemizde hak,hukuk olmadığı için, kimsenin hesap sormayacağını bildiği için kendi vekillerimiz bile(bir kaç ADAM gibi adam hariç) bizi davamızda yanlız bırakmıştır. Ama eminimki yine Trabzonda Trabzonu umursamayanlar oy alacaktır ve hiçbir şey değişmeyecektir.
oktay atalı 8 yıl önce
dedemden kalan mirası satarak ve kendilerine bu mirasta önemli rant alarak yaptıkları nedir telekominikasyon yok şekefabrikaları bir gecede gizli gizli satılmış saysam sayfa yetmez beyler bu ülke top yekün kalkınma hamlesiyle bir yere gelir döviz ne oldu hadi ne satacaksın ALLAH DİN KİTAP bide dinle alay edenleri çıktı TÜRK milleti silkinin ve tokat atmaya hazırlanın bu genel seçim değildir ve sarı kart gösterme zamanıdır kupa için tekmercide UEFA falan değil başbakandır
ali duran 8 yıl önce
Vay be dünya lideri Merhum Ali Şükrü Bey'den bahsediyor Misak'ı Milli sınırlarını Haritasını çizen Merhum Ali Şükrü Bey olduğundan bahsetseydi keşke.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@