Kupa programında değişiklik

Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, Fortis Türkiye Kupası (A) Grubu 3. müsabakasında daha önce 6 Ocak Salı günü BJK İnönü Stadı'nda saat 20.00'de oynanacağı bildirilen Beşiktaş-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor karşılaşması saat 19.00'da başl

Spor 02.01.2009, 14:54
Kupa programında değişiklik
Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, Fortis Türkiye Kupası (A) Grubu 3. müsabakasında daha önce 6 Ocak Salı günü BJK İnönü Stadı'nda saat 20.00'de oynanacağı bildirilen Beşiktaş-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor karşılaşması saat 19.00'da başlayacak.

Daha önce 11 Ocak Pazar günü saat 19.00'da oynanacağı bildirilen Sivasspor-Denizlispor Fortis Türkiye Kupası (C) Grubu 4. müsabakası ise 12 Ocak Pazartesi günü saat 13.30'da yapılacak.

Diğer yandan Kayserispor'un, Kayseri Büyükşehir Belediyesi Atatürk Stadı'nın yıkılması nedeniyle, 6 Ocak Salı günü oynanacak olan Kayserispor-Malatyaspor Fortis Türkiye Kupası grup 3. müsabakası dahil olmak üzere, 2008-2009 sezonu 2. devresinde kendi sahasında oynaması gereken tüm Turkcell Süper Lig ve Fortis Türkiye Kupası müsabakalarını Adana 5 Ocak Stadı'nda oynayacağı açıklandı.

Kupada yapılan değişiklikler ve programın son hali şöyle:

Grup 3. Maçları:

6 Ocak Salı:

16.00 Antalyaspor-Trabzonspor (Antalya Atatürk)

14.00 Kayserispor-Malatyaspor (Adana 5 Ocak)

19.00 Beşiktaş-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (Beşiktaş İnönü)

7 Ocak Çarşamba:

14.00 Ankaragücü-Tokatspor (Ankara 19 Mayıs)

14.00 Manisaspor-Konyaspor (Manisa 19 mayıs)

14.00 Denizlispor-Alanyaspor (Denizli Atatürk)

20.00 Fenerbahçe-Bursaspor (Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu)

8 Ocak Perşembe:

20.00 Altay-Galatasaray (İzmir Atatürk)

Grup 4. Maçları:

10 Ocak Cumartesi:

13.30 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Antalyaspor (GASKİ Spor Tesisleri)

13.30 Ankaraspor-Kayserispor (Yenikent)

19.00 Gaziantepspor-Beşiktaş (Kamil Ocak)

11 Ocak Pazar:

13.30 Alanyaspor-Manisaspor (Milli Egemenlik)

13.30 Malatyaspor-ALtay (Malatya İnönü)

13.30 Eskişehirspor-Ankaragücü (Eskişehir Atatürk)

13.30 Tokatspor-Fenerbahçe (Gaziosmanpaşa)

12 Ocak Pazartesi:

13.30 Sivasspor-Denizlispor (4 Eylül)

Grup 5. Maçları:

17 Ocak Cumartesi:

13.30 Trabzonspor-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (Hüseyin Avni Aker)

13.30 Antalyaspor-Gaziantepspor (Antalya Atatürk)

19.00 Galatasaray-Malatyaspor (Ali Sami Yen)

19.00 Altay-Ankaraspor (Alsancak)

18 Ocak Pazar:

13.30 Konyaspor-Alanyaspor (Konya Büyükşehir Belediyesi Atatürk)

13.30 Manisaspor-Sivasspor (Manisa 19 Mayıs)

19.00 Bursaspor-Tokatspor (Bursa Atatürk)

19.00 Fenerbahçe-Eskişehirspor (Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@