7m


7m

hyundai

Kupa finali öncesi taraftarlar birbirlerine girdi

Bugün İstanbul Atatürk Olimpiyat Stadı'nda oynanacak olan Ziraat Türkiye Kupası Finali öncesi taraftarlar taş tekme ve yumruklarla birbirlerine saldırdı

Spor 26.05.2022, 12:48 26.05.2022, 12:54
Kupa finali öncesi taraftarlar birbirlerine girdi

İstanbul'da oynanacak Ziraat Türkiye Kupası finaline giden Kayserispor ve Sivasspor taraftarlarının otobanda taş, duba, çöp kovası, tekme ve yumruklarla birbirlerine saldırdıkları o anların kamera görüntüleri ortaya çıktı. 

Bugün İstanbul Atatürk Olimpiyat Stadyumu'nda oynanacak Ziraat Türkiye Kupası finalinde Kayserispor ile Sivasspor maçı için otobüslerle İstanbul'a giden her iki takımın taraftarı, TEM Otoyolu Hendek mevkiinde karşılaştı.

Otoyolda karşı karşıya gelen taraftarlar arasında kavga çıktı. Tekme tokat taşlarla birbirine giren taraftarlar ortalığı savaş alanına çevirdi.

Çıkan kavgada yaralanan 8 kişi, hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı. Tekme ve yumrukların yanı sıra taş, duba ve çöp kovalarının havada uçuştuğu, ortalığın savaş alanına döndüğü o anların kamera görüntüleri ortaya çıktı.


Yorumlar (6)
yasar 1 ay önce
kayseri spor taraftarının alçak olduğunu gördük.
:) 1 ay önce
bizim maçtan sonra sivaslılar kayserilere sosyal medyadan sizin dostunuz biziz diyordu ne oldunuz he birbirinize mi girdiniz :))
yasar 1 ay önce
bar bar kayserispor taraftarları
ALİ AK 1 ay önce
BUNLAR FUTBOLUN GERİSİNDE BAYA KALMIŞ TARAFTAR GRUPLARI. YAVAŞ YAVAŞ YEREL TAKIMLARI DESTEKLEMEYE BAŞLADILAR AMA KROCA
Ahmet C. 1 ay önce
Final , Böyle önemli bir karsilasma öncesi Istanbul Valisi ve Emniyet amiri nasil tadbirler aliyorlar ? Yoksa bulunduklari mevkiyi kaldiramiyorlarmi.
serkan 1 ay önce
#Futbolyasaklansın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@