Kritik gün! UEFA karar verecek...

Türk futbolunu 3 Temmuz 2011'den beri meşgul eden 'şike sürecinde' bugün de kritik bir eşik dönülecek.Hatırlanacağı üzere içeride aradığını bulamayan Trabzonspor, Fenerbahçe'ye ceza vermediği için Türkiye Futbol Federasyonu'nu 'görevi kötüye kullanmak' su

Spor 14.08.2014, 09:58
Kritik gün! UEFA karar verecek...

Türk futbolunu 3 Temmuz 2011'den beri meşgul eden 'şike sürecinde' bugün de kritik bir eşik dönülecek.

Hatırlanacağı üzere içeride aradığını bulamayan Trabzonspor, Fenerbahçe'ye ceza vermediği için Türkiye Futbol Federasyonu'nu 'görevi kötüye kullanmak' suçlamasıyla UEFA'ya şikayet etmişti. Bordo-mavili kulüp, TFF'nin cezalandırılması gerektiğini belirterek başvurusunu yapmıştı. TFF iddiaları reddetse de bugün UEFA Disiplin ve Kontrol Kurulu yapacağı toplantıda bu itirazı masaya yatıracak. 

GÖZLER ARTIK UEFA'DA 

Türkiye futbolunda yaşananlar ile ilgili toplantıya girecek olan UEFA'nın kurullarının kritik kararlar verme ihtimali var. Hem Federasyon, hem F.Bahçe hem de Trabzonspor cephelerinde günboyu meraklı bir bekleyiş olacak.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (5)
levent şahin 7 yıl önce
Bugün tff, TS ve TB hakkında herhangi bir açıklama olmayacak. Bugünkü gündemlerinde yokmuş. O nedenle boşuna bir karar beklemeyin. süreç biraz daha uzayacağa benziyor.
adil türk 7 yıl önce
Bu iş çok daha aşamalardan geçer.Önemli bir sonuç bende beklemiyorum.

Geçmişte alınan kararlar bu işi 4 yılına doğru sürüklüyor.
Beylül Şanlı 7 yıl önce
Suçluların güçlü olduğu yerde adalet olmaz, hukuksal hak aranmaz aransa da güçlerin hukuku geçerlidir. “ben sporcunun zeki, çevik ve ayni zamanda ahlaklısını severim”

Trabzon Türk Futbolu’nun üniversitesi olduğunu kendi devrimci dinamizmi ile kanıtlamıştır.

Trabzon camiası kendine çeki-düzen vermelidir. Haklı davan varsa eğer farkındalık yaratarak, farklılıklarınla birlikte gücünü göstereceksin.
fatih özkan 7 yıl önce
bu is kapali kapilar ardinda kapatildi..

trabzonsporun yapdigi bunca transfer,fesih bedeli ile gonderilen topcularin parasi nerden geliyo zannetiyosunuz

fenerbahce kume dusurulmedi bu satten sonra kupayi ts ye weremiceklerine gore tayyip baba ts ye kretiyi acdi olay bu kadar basit beyler..
oktay atalı 7 yıl önce
fatih özkanın yazısını okuduktan sonra pes dedim nasıl bir kıvrak zeka hemşerimin çıkarımları müthiş düşündümde ayakkabı kutusundan imam hatip parası çıkartan sihirbaz ülkem düşünenene değil düşündürene bak haklısın fatih bencede sence

Gelişmelerden Haberdar Olun

@