banner526

banner533

banner513

Konya maçı bilet fiyatları açıklandı

Konyaspor maçının bilet fiyatları Denizlispor müsabakasıyla aynı tutuldu. Maraton Tribünü: 25 TL. 
Kapalı Tribün (kenar): 40 TL. 
Kapalı Tribün (orta): 50 TL. 
VİP Tribünü: 100 TL. Karşılaşmayı izlemek isteyen taraftarlar Sadri Şener Sosyal Tesisleri ve B

Spor 03.03.2009, 19:44
Konya maçı bilet fiyatları açıklandı
Konyaspor maçının bilet fiyatları Denizlispor müsabakasıyla aynı tutuldu.

Maraton Tribünü: 25 TL. 
Kapalı Tribün (kenar): 40 TL. 
Kapalı Tribün (orta): 50 TL. 
VİP Tribünü: 100 TL.

Karşılaşmayı izlemek isteyen taraftarlar Sadri Şener Sosyal Tesisleri ve Biletix gişeleriyle,www.biletix.com.tr adresinden maç biletlerine ulaşabilecekler.

Yorumlar (6)
casa 12 yıl önce
Kale arkaları tüm koltukları konbine olarak satılmış olup,maç esnasında tüm koltuklr haliyle dolu olmaktadır.Şaşırtıçı olan koltuklarda oturanların dışında yaklaşık 2 bin kişinin boş alanlarda ayakta maç seyretmeleridir.Tüm koltuklar abonman satıldığından ve kale arkaları için bilet satışı olmadığı halde bu durumun izahı mümkün olmamaktadır.
osmanlee 12 yıl önce
tamam takıma destek verecezde trabzonun şartları ortada. denizli maçında da aynı fiyatları koydunuz ve tribünde boşluklar vardı. maraton 25 TL pahalı. 15 TL olmalı. yönetim biraz ekonomik şartları da düşünsün.
yoco 12 yıl önce
fazla mal göz cıkarmaz... Fazla söz baş ağırtır.. (;
becuk 12 yıl önce
arkadaşlar bilet fiyatları yarıştıgımız rakiplere göre gs,fb,bjk ucuz ama onlarında stadları daha iyi bu gercek ama 25 lira maraton için normal.yönetim o kadar para harcadı bizimde tasın altına elimizi sokmamız lazım.2-3 gün sigara içme veya 1 hafta az sigar iç nolcak ki.osmanlee arkadasımızada bir söz ben denizli maçında görevliydim o görünen boşluklar satılmayan biletlerden değil milletin bir araya toplanmasındandı bilgine
kosif 12 yıl önce
trabzonsporumuz epeydir hiç bu kadar yakın olmamıştı şampiyonluğa artık herkesin bişeyler yapıp stadı doldurması lazım.fiksturumuzde iyi inşallah bu sene şampiyonuz.12 hafta daha idare edelim.
SUNGURASLAN 12 yıl önce
maratonda zaten 2000-3000 kişilik yer var satılan. diğer heryer kombine. istanbulda bir maçı 50 den aşağıya izleyemiyorsun. diyeceksiniz ki bizde o para ne gezer. transfer sezonu olunca onu alın bunu alın diyen taraftar şimdide gidip o biletide alacak.

aslında ben olsam kombineleri 1 milyardan aşağıya yapmazdım. stada gelip sinema gibi maç izleyip çekirdek çitletecekse taraftrımız hiç gelmesin daha iyi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@