alexa metrics

banner560

banner572

tuvturk

Kılıçdaroğlu'na Aziz Yıldırım sorusu

CHP lideri Aziz Yıldırım'ın İBB adaylığı için isminin geçtiği iddiaalarına cevap verdi. Hürriyet gazetesinden Yalçın Bayer, CHP kulislerinde dilden dile dolaşan bir dedikoduyu köşesine taşıdı.Bayer yazısında, CHP'nin yeni İl Başkanı'nın seçildiği kongrede

Spor 17.05.2012, 08:55
Kılıçdaroğlu'na Aziz Yıldırım sorusu

CHP lideri Aziz Yıldırım'ın İBB adaylığı için isminin geçtiği iddiaalarına cevap verdi.

 

Hürriyet gazetesinden Yalçın Bayer, CHP kulislerinde dilden dile dolaşan bir dedikoduyu köşesine taşıdı.

Bayer yazısında, CHP'nin yeni İl Başkanı'nın seçildiği kongrede delegeler arasında Kılıçdaroğlu'nun İstanbul Büyükşehir Başkanlığı için Aziz Yıldırım'a teklif götürdüğünü ileri sürdü.

 

Hatırlanacağı üzere CHP lideri Kılıçdaroğlu yakın zamanda yapmış olduğu bir açıklamada, futbolda şike iddialarına yönelik dava kapsamında tutuklu bulunan Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'a ''büyük haksızlık'' yapıldığını belirtmişti.

 

KILIÇDAROĞLU İDDİALARA KAÇAMAK CEVAP VERDİ

Kılıçdaroğlu, Hürriyet Yazarı Yalçın Bayer'in köşesine taşıdığı "Aziz Yıldırım CHP'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı olabilir" iddiasına ilişkin gülerek, "Şimdi o konu hakkında hiç yorum yapmayalım. Açmayalım o konuyu" dedi.

 

Kılıçdaroğlu'nun Fenerbahçe- Galatasaray karşılaşmasında çıkan olaylarla ilgili de "AKP'nin demokrasi anlayışı biber gazıyla yeşil sahalara da inmiştir" dedi.


Yorumlar (4)
serko 10 yıl önce
dünde yazmıştım. Çok doğru bir karar. Aziz Yıldırım CHP için biçilmiş kaftan. CHP zaten her fırsatta Aziz Yımldırım'a sahip çıkıyordu. Adeta özleşleşmişlerdi. aday da olur. Sonra milletvekili olur, bunda şaşacak bir şey yok
adamınbiri 10 yıl önce
bu şikeci azize değil chp tüm türkiye destek oluyor sayın başbakanımız da başta olmak üzere...
OnAir_TS 10 yıl önce
bunlara sahip cikilmasinin, koruyup kollanmasinin tek nedeni, sahip olduklari taraftar kitlesi. ama bilmedikleri sey ne bütün hepsi chp ye nede akp ye oy vermiyor olmasidir. herkes kendi taraflarina cekmek gayreti icerisindedir.
akın alper 10 yıl önce
azizci.utanmasa TSa saldıracak.al birini vur ötekine.başbakn bari aiziz suçsuz demiyor.yakılıçdaroğlu doğrudan azizin oyklarına oynuyr.yazıklr olsun

Gelişmelerden Haberdar Olun

@