'Kendine gel Barış'

Son haftalarda beklenen performansından uzak olan genç futbolcu Barış Memiş'le, deneyimli çalıştırıcı Ersun Yanal'ın özel bir görüşme yaptığı bildirildi. Yarın oynanacak Denizlispor maçının hazırlıklarını sürdüren Karadeniz ekibinde Yanal'ın futbolcusuna,

Spor 03.04.2008, 09:54
'Kendine gel Barış'
Son haftalarda beklenen performansından uzak olan genç futbolcu Barış Memiş'le, deneyimli çalıştırıcı Ersun Yanal'ın özel bir görüşme yaptığı bildirildi. Yarın oynanacak Denizlispor maçının hazırlıklarını sürdüren Karadeniz ekibinde Yanal'ın futbolcusuna, “Bu maç bizim için çok önemli. Futbol dışı ilişkilerine son ver. Şansını iyi kullan” dediği öğrenildi. Bu arada sakatlıkları süren Serkan, Ayman ve Mustafa Keçeli'nin durumlarının belirsiz olduğu açıklandı.

Yorumlar (2)
savas 13 yıl önce
yapma barıs sen gelecegın gokdenızısın hepımız sana guvenıyoruz o yuzden kendıne dıkkat et
utanqac 13 yıl önce
ii tamam bu cocuk qeleceqin yıldız adayı ama biraz mantıklı düşünün koskoca trabzonspor takımı kimin eline kaldı bir yattaramız var bir de barısımız stada sırf bu yüzden qidiyorum yoqsa hüseyin veya mustafa,adnan,umut u izlemeye qitmiyorum cünkü zevk vermiyor yaptıkları seyler.Fuzuli o kadar para veriliyor o adamlara o paraya ne topcular alınır..

Gelişmelerden Haberdar Olun

@