7m

Çapkınoğlu

uzungöl yayla otel

"Kazanmak için çıktık ÜZGÜNÜZ"

Trabzonspor Teknik Direktörü Cemil Lütfi Canalioğlu ise kazanmak için geldikleri maçtan beraberlikle ayrıldıkları için üzgün olduklarını belirtti. Eskişehir gibi zor bir deplasmanda ilk yarı sonunda ve ikinci yarının hemen başında buldukları gollerle 2-0

Spor 13.04.2014, 19:20

Trabzonspor Teknik Direktörü Cemil Lütfi Canalioğlu ise kazanmak için geldikleri maçtan beraberlikle ayrıldıkları için üzgün olduklarını belirtti. 

Eskişehir gibi zor bir deplasmanda ilk yarı sonunda ve ikinci yarının hemen başında buldukları gollerle 2-0 öne geçtiklerini belirten Canalioğlu, şöyle konuştu:

"Kazanmak için geldik ama beraberlikle ayrıldık. İlk yarı ve ikinci yarıda gol bularak oyunu kontrol altına aldık derken hesap etmediğimiz şeylerle puan kaybettik. Üzgünüz. Önümüzdeki maçlarla Avrupa kupası hedefini sürdürmek istiyoruz. Penaltılarla ilgili olarakta net yorumum yok. Ama 6. hakem ve gözlemciler hakemlerin bu göreve verilmesi manidar. Penaltılar verilir miydi verilemez miydi. Bizim bulunduğumuz yerden net yorum yapmak zor. Akşam tv’ lerden göreceğiz."


Yorumlar (6)
ihsan 8 yıl önce
geçen sene şenol hoca tolunay

bu senen MRA dönminden daha iyi oynuyoruz

bir iki takviye ile hami bizi seneye şampiyonluğa oynatır bence
AHMED KARAKAYA 8 yıl önce
zeki yavru mustafa akbaş kadir keleş bunları verin başka yere oynasınlar kardeşim
BmOaRvDiO 8 yıl önce
Biz bu takımı seyretmeye katlanıyoruz ama siz de maçtan sonra saçma sapan konuşmayın lütfen ayrıca bu Aykut dönem arkadaş yanlış spor seçmiş bence ragbici olmalıydı her hareketi faul.
ERDEM YAŞAR 8 yıl önce
Sayın Hami Bey!Zeki Yavru oynadığı süre içinde Trabzonspor maç kazanamaz.Zeki kadroda olduğu sürece bir sıfır yenik başlıyoruz.Onu sahada görünce rakip takımı destekliyorum.Bir de bu Kadir , Adamın formasından niye tutarsın.
recep ayar 8 yıl önce
Bunlarin Allah cezasini versin ama bu Dünyadaki cezalari ne olacak. Sikayet edilecek merci yok. Sikayet mercisi yok ise geriye ne kalir....... Bu Allahin belalari kesinlikle tarafsiz deyiller.
abdullah kara 8 yıl önce
Zekiye yazık ediyorsunuz. O bu takımın futbolcusu değil. Kendini gerçekten 61 numara zannediyor. Çok pişmesi gerek. Gittikçe geri gidiyor. Dünmaçı beraber seyrettik. ben tv'den o sahadan

Gelişmelerden Haberdar Olun

@