Kazanılacak futbol oynadık!

Hüseyin, “Buraya kazanmak için gelmiştik ancak sonuçta kazanamadık. Bazen futbol şansı sizden yana olmaz. Bazen topu içeriye sokma şansınız da olmaz. Deplasmanda bir puan aldık ama kazanmaya gelmiştik. Biz Trabzonspor olarak, içeride; dışarıda her maçı ka

Spor 25.01.2009, 22:33
Kazanılacak futbol oynadık!

Hüseyin, “Buraya kazanmak için gelmiştik ancak sonuçta kazanamadık. Bazen futbol şansı sizden yana olmaz. Bazen topu içeriye sokma şansınız da olmaz. Deplasmanda bir puan aldık ama kazanmaya gelmiştik. Biz Trabzonspor olarak, içeride; dışarıda her maçı kazanmak için oynuyoruz ama 1 puan da 1 puandır. En azından rakibimiz bize yaklaşamadı ve aramızdaki puan farkı aynı kaldı. Kazanacak futbolu da oynadık ancak sonuca ulaşamadık. Biz çok uzun vadeli hesap yapmıyoruz. Maç maç gidiyoruz ve her maça final maçı olarak bakıyoruz. Şampiyonluk yarışında görünen 4-5 takım sonuna kadar gidecek gibi gözüküyor. Rakiplerimiz çok umurumuzda değil. Biz kendi işimize bakıyoruz. Umarım bu sezon arzuladığımız ve istediğimiz şampiyonluğa ulaşırız” diye konuştu.

Yorumlar (13)
lazrael 12 yıl önce
sen bir tanesin kaptan son beş-on dakika oyundan düşsende ki gayet normaldir süperdin BÜYÜK KAPTAN...
koksalaygun 12 yıl önce
Çiftt forvet aynı özellik olmuyor.Ya Umut ya Gökhan kulübeye ekilmeli.Orta sahanın solu işlemiyor.40 yaşındaki Carlos Serkan ı duman ediyor.Beyler kimin ne yaptığını görüyoruz.Lütfen mücadeleyi canla başla yapın.Bu Gökhan ve Umuta şaşıyorum.Yapacaklarının tersini yapıyorlar.Çözümü basit yaptıklarının tersini yapsalar(düşüncelerinin)durum dzelir.Biri bu oyuncuları uyarsın.Birde Hüseyin hakem düdük çalmak için düdüğü ağzında bekletiyor,sen faul yapıyorsun olmuyor.Yattara bir saaten fazla oynayamaz.61.dakikada oyundan çıkmalı.SONG un alternatifi Giray takıma monte edilmeli.
builder 12 yıl önce
bu umut gökhan ikilisinden bıktık artık yeterrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
LAKORİNA 12 yıl önce
fener macını izledim ve trabzon harika bi mac cıkartı ama bizim gökan ve umutla bu iş olmaz bu macta fatih TEKKE olsaydı bu maç en az 5-0 biterdi yeter artık alın şu adamı kendide gelmek istiyo zaten KAPLAN YUVASINA DÖNSÜN ARTIK
Okhan 12 yıl önce
trabzon spor bu macta cok iyi mucadele etti, fakat ilerde gol pozisyonlarini comertce harciyor, bize kale onunde ani ve tek vuruslar yapabilen golcu futbolcu lazim, gokhan unal a fener macinda cok kizdim, onundeki topa vurmak yerine yere dusuyorsun. yattara ne yapsin kale onune ortalari gondersede tek vurusla gol atacak dengeli futbocu yok.
akal 12 yıl önce
Serkan nasıl duman oldu? adam tek başına bi kanatı idare etmeye çalışıyor, karşısında hem uğur boral hem carlos var önünde oynayan yardım etmeyince adam tek başına ne yapsın???? bu maçta bu takımda eleştilecek tek bi yer var o da forvet hattı... onca pozisyon heba edildi. ts'nin kaçırdığı pozisyonlardan biri fb'ye düşse yenilmiştik ama Allah'tan pozisyon vermedik.
Slash 12 yıl önce
Umut ve gökhan sezon başından beri böle aslında.Sadece bu maç değilki!Ben size söyliyim bir kere zaten galatasaray ve beşiktaş maçlarına da dikkat edin sıfırlar!Galatasaray maçında da aynı yaptılar.Sonuç mu:? Gökhan ve umut beceriksizler.Büyük maçlarda çok etkisizler ve benciller,beceriksizler!!Sol kanat haricindeVe bize iki tane yeni forvet transfer lazım düşünün!!!
L.şahin 12 yıl önce
Arkadaşlar herkesinde isteği bu yönde. madem 4.5 milyon euro verecek paramız var o zaman kaptanı gerş getirelim. bu konuyuda gündeme getirip baskı yapıp kaptanımızın geri gelmesini sağlayalım. hepinizden bu konuda yardım bekliyorum. bu konuyu gündemden düşürmeyelim.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@