Kayseri Topuz'a fiyat biçti

Kayserispor'un her Beşiktaş maçı öncesi transfer konuşması öne çıkıyor. Pazar günü oynanan Kayserispor-Beşiktaş maçı öncesi her iki takımın yöneticileri yine Mehmet Topuz için masaya oturdu. Kayserispor yönetimi yıldız oyuncuları için 15 milyon avro isted

Spor 03.11.2008, 15:09
Kayseri Topuz'a fiyat biçti
Kayserispor'un her Beşiktaş maçı öncesi transfer konuşması öne çıkıyor. Pazar günü oynanan Kayserispor-Beşiktaş maçı öncesi her iki takımın yöneticileri yine Mehmet Topuz için masaya oturdu. Kayserispor yönetimi yıldız oyuncuları için 15 milyon avro istedi. Şartsız, koşulsuz, pazarlıksız fiyat veren Kayserispor yönetimi'nin 'parayı veren Topuz'u alır' dediği öğrenildi.

Başkan Yıldırım Demirören'in yıldız oyuncu için öne sürdüğü teklifleri geri çeviren Kayserispor yönetiminin istediği ücretti verdikleri takdirde Mehmet Topuz'un transferinin gerçekleşebileceğini ifade ettikleri öğrenildi. Bunun üzerine Beşiktaş yönetiminin bu transferden şimdilik vaz geçtikleri öğrenildi.

Kayserispor Genel Menajeri Süleyman Hurma, dört büyüklerin her defasında kapılarını çaldıklarını söyleyerek, “Mehmet Topuz için biri gidip, biri geliyor. Bizde yönetim olarak bir fiyat koyduk. 15 milyon Avro. Bu parayı kim verirse Mehmet Topuz'u o alır.”dedi.

Mehmet Topuz ise kulübünün isteği doğrultusunda hareket edeceğini belirterek, “Sözleşme uzattığım takımıma yanlış yapmam. Onlar benim ağabeyim. Kulübüm ne derse o olur. Ancak her futbolcunun hayalinde mutlaka büyük takımlar yatar”dedi.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (10)
spectrando 13 yıl önce
Dalga mı geçiyorsunuz. Zaten oyuncu gelmiş 29 yaşına. 5 Milyon euro dan fazla etmez.
Üstün 13 yıl önce
Yuh diyorum başka birşey demiyorum. Luka Modriç'i almak için Tottenham 13 milyon euro verdi ki Modric nasıl bir oyuncu izleyen bilir.Milan Alexandre Pato'yu 10 milyon euroya aldı.Rafael Van der Vaart'ı Real Madrid yaklaşık 10 milyon euroya mal etti. Şimdi şu şartlarda düşünmek lazım. Bu kayserililer kendilerini köylü kurnazı mı sanıyor?O dedikleri rakamı hiç bir arada görmüşler mi?Mehmet Topuz en çok 5 milyon euro eder.Nedenine gelince Kayseri'de iyi oynuyor ancak nedense Anadoludan çıkan futbolcular büyük takımlara gidince inişli çıkışlı grafik çiziyor ve bekleneni veremiyor. Birçok örneğini gördük bunun.Bu yüzden 15 milyon euro bu adama verilmez yazıktır günahtır...
Saffet Emir 13 yıl önce
Yattara Buna bin basar o 15 ise yattara 30 olması lazım
TS.li Metin 13 yıl önce
15 mio. Avro çok.. 5 ila 7 mio. Avro arası eder.. Milli takımda başarısız.. Gökhan Ünal.la iyi bir ikili oluyordu.. arkadaşı Gökhan.ın yanına gelsin.. Bekliyoruz..
TS.li Metin 13 yıl önce
Mehmet Topuz kardeş TS.nin kapısı sana nonuna kadar açık.. Kop da Gel.. Çık da Gel.. Devre arasına bekliyoruz seni..
İznik 13 yıl önce
Bence 3.5 milyon euro dan fazla etmez.
sürmeneli hasaaan 13 yıl önce
bunların sayı saymayımı bilmiyor yoksa paradanmı haberleri yok, mehmetin edeceği para 2 veya 3 milyon civarı olabilir . kalsun kayserispor turşusunu kursun.

bize yattara varken otip oyunculara ihtiyacımız hiç yok
USTAD 13 yıl önce
Az bile 50 mio Avro isteseydiler hatta R.Madrid,Barcelona,Chelsea de peşine düşmüştür belki dahada yükselir,aklıma eski bir film geldi 6 milyon dolarlık adam ne filmdi yarı biyonik adam herşeyi yapıyordu acaba Topuzda bilmediğimiz özellikler varda görmüyormuyuz acaba Kayseri yönetimi bu kafayla Avrupa devi olur yakında.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@