7m

Çapkınoğlu

uzungöl yayla otel

Karar alınmış: Fener şampiyon!

Uluç'un yorumlarından bir kısmı şu şekilde; "Fenerbahçe şampiyon... Bunun, Galatasaray ile arasındaki farkı 11 puana çıkarmasıyla da alakası yok. Aradaki puan farkı bu hafta sıfır olsaydı, hatta Galatasaray 1 puan önde olsaydı yine de Fenerbahçe şampiyond

Spor 26.03.2014, 13:15
Karar alınmış: Fener şampiyon!
Uluç'un yorumlarından bir kısmı şu şekilde;
 
"Fenerbahçe şampiyon... Bunun, Galatasaray ile arasındaki farkı 11 puana çıkarmasıyla da alakası yok. Aradaki puan farkı bu hafta sıfır olsaydı, hatta Galatasaray 1 puan önde olsaydı yine de Fenerbahçe şampiyondu. Çünkü bu karar alınmış.
 
Gaziantep maçını izlerken, fevkalade rahatsız oldum. Sabah gazeteyi aldığımda, Erman hocanın da yazdığını gördüm. Yıllarca kendisinin de görev yaptığı ama Fenerbahçeli olmadığı için kovulduğu yayıncı kuruluşa diyor ki 'Eğer tarafsız bir yayıncı kuruluşsanız, ekranı ikiye bölün; bir yarısına Caner'in hareketini koyun, öbür yarısına Binya'nın kırmızı kartgördüğü hareketi koyun. Bu ikisi, birbirinin karbon kopyasıdır.
 
Penaltıyı verse, Caner kırmızı kart görecek ve oyundan çıkacak. Skor, 1-1 olacaktı. Hakem, onu görmedi ama Binya'nın hareketine faulü verdi ki doğruydu. İkinci sarıdan, kırmızıyı da gösterdi. O da doğruydu. Peki Caner'in yapığı hareket ne olacak! Caner'in de sarı kartı vardı. Üstelik ikinci gol, bu pozisyonun devamında geldi. Skor 1-1 olacakken; hakemin gözünü kapaması yüzünden maç, birden 2-0 oldu.
[PAGE]
 
Bu, tatsız bir tesadüf falan değil. Kimse, kimseyi kandırmasın. Fenerbahçe için kurulmuş bir federasyon ve A'dan Z'ye Fenerbahçeli bir medya ile; sezon, Fenerbahçe'nin şampiyonluğuyla bitecek!
 
Şampiyon olmak için, bu Fenerbahçe olmaya da gerek yok. Galatasaray'ın hâl'i pür melâli meydandayken, Beşiktaş büyük bir savaş vererek ayakta kalmaya uğraşırken, 'Trabzon' diye bir takım neredeyse bırakılmamışken... Şampiyon olacak başka bir takım yok zaten... Fenerbahçe'den başka... Yani şampiyon olması için herkes, elinden geleni yapıyor! Kamil Ocak'taki maçta, Gaziantepspor da elinden geleni yaptı. Fenerbahçe, 3 gol attı; 3 golün de asistini, deyim yerindeyse Gaziantepsporlular yaptı.
 
Emenike'nin iki golünden önce topa son dokunan Binya'ydı. Sow'a, pasını veren de Bekir Ozan... Fenerbahçe, kendi geliştirdiği akınlar sonunda üç gol atmadı . Ben, hayatımda bu kadar kötü iki stoper görmedim. Bu ülkede, son yıllarda bunca şike kıyameti kopmuş olmasa; bu iki stoperin şike yaptığını, rahatlıkla düşünürdüm. Emenike, 5 metre gerilerinden fırlıyor; 5 metre öne geçiyor! Son golde, Sow'dan o çalımı yiyen Stankevicius'tan stoper olur mu? Binya, tam rezildi; Stankevicius da o çalımı yiyerek, 'Ben de rezilim' dedi. Zaten Gaziantep'e ceza da kesilmiş. Hakeme baskı yapacak tek unsur da ortadan kalkmış. Şükrü Saracoğlu Stadı'nda yönetir gibi maç yönetiyor. "

Yorumlar (3)
murat toygar 8 yıl önce
biraz bağırın seneye de GS ı yaparlar devir ekonomi devri. hak adalet çöpe.
ziyaorhan 8 yıl önce
2011 sezonunda devre arasinda bu adam cikti yazdi trabzonspor'u sampiyon yapmazlar onlemlerini alsin yonetim ve maalesef de oyle oldu o pis kirlenen kupa haramzadelerin oldu turkiye'de arka odalarda kirli isler dondukce(siyaset,spor vb.)biz 3.dunya ulkesi olarak kaliriz
adil türk 8 yıl önce
Sanki kendileri bu işten nemalanmamışlar gibi.Trabzonsporun ve diğer anadolu kulüplerimizin haklarını kim savunacak bu ülkede.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@