Karar açıklandı - TFF'den Fenerbahçe'ye kıyak

TFF Tahkim kurulu Fenerbahçe ile ilgili kararını verdi.

Karar açıklandı - TFF'den Fenerbahçe'ye kıyak

Haber61 - Spor Servisi - Türkiye Futbol Federasyonu Tahkim Kurulu, Fenerbahçe'nin yaptığı itirazı kısmen kabul ederek harcama limitini olumsuz etkileyen kısmı harcama limitine eklenmesine karar verdi.

Tahkim Kurulu'nun kararı şu şekilde;

"Fenerbahçe Futbol A.Ş.'nin Kulüp Lisans Kurulu'nun 17.01.2020 tarihli 2020-04 E. 2020-03 K sayılı kararına itirazı incelendi. Dosyada yapılan inceleme ve değerlendirme kapsamında, Kurulumuz 'un 21.01.2020 tarihli ara kararı doğrultusunda; TFF Kulüp Lisans Kurulu'ndan alınan yazı cevabının da değerlendirilmesi ile yapılan müzakere neticesinde;

Fenerbahçe Futbol A.Ş.'nin, itirazının kısmen kabulü ile başvuru dilekçesinde belirtilen harcama limitini olumsuz etkileyen; 16.000.000 TL'lik kısmının, gerekçesi kararda açıklanacağı üzere harcama limitine eklenmesine, oybirliği ile,"

Güncelleme Tarihi: 23 Ocak 2020, 18:08
YORUM EKLE
YORUMLAR
Tayfur
Tayfur - 4 hafta Önce

Fenerbahçe her zaman dediğini yaptırdı o kadar isteyen istediği kadar konuşsun.

Ertuğrul
Ertuğrul @Tayfur - 4 hafta Önce

Nihat'ın Federasyon başkanı olduğu yerden bir şey beklemeyin

Reca
Reca - 4 hafta Önce

Takımlara göre kurallar değişiyorsa artık bunun önü alınamaz. Şimdi Galatasaray Beşiktaş ve Trabzonspor da itirazlar edecek Türk futbolu bu kararla nereye gide?

4261
4261 - 4 hafta Önce

Şimdi kimin arkasinda devlet varmış çıksın açıklasın konuşsun şerefdizler âmâ onlarda şeref haysiyet yok ki konuşacak yüz mü var her kanalda ağladılar ağlaya ağlaya istediklerini aldılar.Sıra bizde 2 hafta sonra hem arkasındakileri hem federasyonu hem hakemleri hem o şerefsizleri şampiyon yapmak isteyen kim varsa benim sülelemde var ise onun da Akyazıda stada gömelim öyle yapalım ki şimdiye kadar ki bütün öcümüzü alalim tarihlerinin en büyük yenilgisini taşsınlar.Hadi büyük taraftar sadece 1 maç susmayın sadece 1 bayılana kadar bağırın

Ali KAYA
Ali KAYA - 3 hafta Önce

Ne bekliyordunuz Türkiye Fırıldaklar Federasyonundan (TFF)

düman
düman - 4 hafta Önce

Bakın beyler Türkiyenin içindeki şer güçler yeniden sinir uçlarıyla oynamaya başladı.Ağaoğlu bir konuştu.arkasından şer odakları karar aldı.Bunlara bir operasyon acil şart.Ülke futbolunu alet ediyorlar.

SIRADAKİ HABER

banner513