7m


7m

hyundai

Kana Bıyık: Trabzonspor ligin büyük takımlarından

Gaziantep Futbol Kulübü, Süper Lig'in 4. haftasında Trabzonspor ile oynayacağı maçın hazırlıklarını sürdürüyor. Antrenman öncesi açıklamalarda bulunan kırmızı-siyahlı futbolcu Kana Bıyık, "Biz elimizden geldiğince yüreğimizle savaşarak, puanları toplamaya çalışacağız" dedi.

Spor 30.09.2020, 11:12
Kana Bıyık: Trabzonspor ligin büyük takımlarından

Gaziantep Futbol Kulübü, Süper Lig'in 4. haftasında evinde oynayacağı Trabzonspor maçının hazırlıklarına devam ediyor. Kendi tesislerinde hazırlıklarına devam eden kırmızı-siyahlı ekibin deneyimli futbolcusu Kana Bıyık, Trabzonspor maçıyla başlayarak geçen sezonki performanslarını yakalamayı hedeflediklerini vurguladı.

“3 haftada 2 puan toplayabildik”
Pandemiden dolayı lige iyi bir hazırlık yapamadıklarını ama güçlenerek puanları toplayacaklarını ifade eden Kana Bıyık, “Biliyorsunuz pandemi süreci vardı. Pandemi sürecinden sonra çok kısa bir hazırlık dönemi geçirdik. Bizim için çok değişik bir sezon başlangıcı oldu. 3 haftada sadece 2 puan toplayabildik. Ama adım adım güçlenerek puanları toplamaya başlayacağız. Geçen seneki performansımızı yakalayacağız” dedi.

Kana Bıyık: Trabzonspor ligin büyük takımlarından

“Bu sene her maç çok zor”
Trabzonspor maçından galibiyetle ayrılmak istediklerini ancak zorlu bir maç olacağını belirten deneyimli stoper Kana Bıyık, “Umarım bu hafta güzel bir sonuç alırız. Çünkü Lig’in büyük bir takımlarından birine karşı oynuyoruz. Bu sene her maç çok zor. Tüm maçlara aynı şekilde hazırlanıyoruz. Umarım bu hafta iyi başlayıp lig sonuna kadar güzel sonuçlarla devam ederiz” ifadelerini kullandı.

“Yüreğimizle savaşarak, puanları toplayacağız”
Çok zor bir sezonun olacağını ve yürekleri savaşarak, puanları toplayacaklarını söyleyen Kana Bıyık, “Lig sonunda ne olacağı hakkında konuşmak için çok erken. Ancak biz elimizden geldiğince yüreğimizle savaşarak, puanları toplamaya çalışacağız. Bu sene fazla maçlar olacak. Çok zor bir sezon bizi bekliyor. Hazırlıklarımızı en iyi şekilde ve maçlara dinlenmiş şekilde çıkacağız. Her hafta kendimize hazırlayıp maçlara bu şekilde çıkmayı hedefliyoruz” diye konuştu.


Yorumlar (3)
Ersin 2 yıl önce
Tabi rakip trabzon olunca canla başla mücadele et diğer takımlara karşı ise yan gel yat bizden puan aldıkları zaman sanki bayer münihden puan almış gibi seviniyorlar işte ne kadar büyük takım olduğumuz burdan belli her takım bizden korkuyor bize karşı ayrı bir motive oluyorlar birde bunlara hakem faciası eklenince gelde bu takımları yen bakim onun icin kimseye acımayacaksın atabildiğin kadar gol atacaksın
Hayrettin 2 yıl önce
Başka konu bulamadınız mı..
Ruhan 2 yıl önce
Hesapda anadolu takimlari aynen rakib trabzon olunca bizlere kral kesilirler

Gelişmelerden Haberdar Olun

@