banner539

banner526

banner533

banner513

Kaka bu teklife burun kıvırdı

İngiltere Premier Lig ekiplerinden Manchester City'nin yönetimi, bu transfer için İtalya'nın Milan kulübüne bonservis bedeli için ve Brezilyalı oyuncuya 5 yıl için 121'er milyon euro, menajerler ve yan masraflara ise 30 milyon euro vermeyi kabul etti.KAKA

Spor 17.01.2009, 15:45
Kaka bu teklife burun kıvırdı

İngiltere Premier Lig ekiplerinden Manchester City'nin yönetimi, bu transfer için İtalya'nın Milan kulübüne bonservis bedeli için ve Brezilyalı oyuncuya 5 yıl için 121'er milyon euro, menajerler ve yan masraflara ise 30 milyon euro vermeyi kabul etti.

KAKA'DAN ŞOK CEVAP

Milan'ın Brezilyalı yıldızı Kaka, City'nin bu teklifi karşısında şaşkınlığını gizleyemezken, Manchester City ismini küçümseyici buldu.

Kaka, İngiliz medyasında eyr alan açıklamasında; "Premier Lig'den Manchester United ve Arsenal'i seviyorum. Bu kulüplerde forma giymek isterdim. Çünkü onlar hücum oyunu oynuyorlar ve rakiplerinin de futbol oynamasına izin veriyorlar. Fakat Chelsea ve Liverpool daha taktiksel oynuyor." dedi

Kaka, City'nin teklifi karşısında babasının vereceği karara göre hareket edeceğini söylerken, bugüne kadar tüm profesyonel yaşantısında babasının kararlarına göre hareket ettiğini belirtti. Başarılı oyuncu ayrıca; eşi, annesi, arkadaşları ve hocalarının da görüşlerine önem verdiğini açıkladı.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@