kebir reklamı

"Juventus şike yapsa..."

Trab­zons­por Baş­ka­nı İb­ra­him Ha­cı­os­ma­noğ­lu'nun Ju­ven­tus-Trab­zons­por ma­çın­dan son­ra yap­tı­ğı açık­la­ma­lar gün­de­me otur­muş­tu. "Şi­ke her yer­de de­vam edi­yor. Bi­zim ora­da ha­kem­ler ayar­la­nı­yor­sa bu­ra­da da ayar­la­nı­yor" if


banner197

Trab­zons­por Baş­ka­nı İb­ra­him Ha­cı­os­ma­noğ­lu'nun Ju­ven­tus-Trab­zons­por ma­çın­dan son­ra yap­tı­ğı açık­la­ma­lar gün­de­me otur­muş­tu. "Şi­ke her yer­de de­vam edi­yor. Bi­zim ora­da ha­kem­ler ayar­la­nı­yor­sa bu­ra­da da ayar­la­nı­yor" ifa­de­le­ri ajans­lar­da yer al­mış­tı. İb­ra­him Ha­cı­os­ma­noğ­lu, ha­kem ha­ta­sı­na atıf­ta bu­lun­du­ğu­nu be­lir­te­rek "Ju­ven­tus ile oy­na­dı­ğı­mız maç­ta ha­kem ha­ta­sı ya­pıl­dı­ğı­nı söy­le­dim. Ha­kem­le­rin, çiz­gi­yi geç­me­yen to­pa 'geç­ti' di­ye­rek yan­lış ka­rar ver­di­ği­ni söy­le­dim. Ju­ven­tus'un şi­ke yap­tı­ğıy­la il­gi­li hiç­bir ima­da bu­lun­ma­dım. Ju­ven­tus bi­zim­le oy­na­dı­ğı maç­ta şi­ke yap­sa za­ten Trab­zons­por ile şi­ke yap­mış olu­yor" şek­lin­de ko­nuş­tu.

UEFA'ya teşekkür

"Tür­ki­ye'de ha­kem­ler ayar­la­nı­yor­sa, bu­ra­da da ayar­la­nı­yor" di­ye bir şey söy­le­me­di­ği­ni di­le ge­ti­ren Trab­zons­por Baş­ka­nı, "Şi­ke­ye kar­şı has­sa­si­ye­tin­den ötü­rü UE­FA'ya te­şek­kür­le­ri­mi ilet­tim. UE­FA, şi­ke da­va­sın­da üze­ri­ne dü­şe­ni tam ola­rak yap­mış­tır" ifa­de­le­ri­ni kul­lan­dı. Trab­zons­por, per­şem­be gü­nü dep­las­man­da 2-0 kay­bet­ti­ği Ju­ven­tus ile önü­müz­de­ki haf­ta per­şem­be gü­nü Av­ni Aker Sta­dı'nda kar­şı­la­şa­cak.  Öte yan­dan Ha­cı­os­ma­noğ­lu'na ha­kem açık­la­ma­la­rı ne­de­niy­le UE­FA'nın so­ruş­tur­ma aça­bi­le­ce­ği be­lir­til­miş­ti. Haf­ta için­de oy­na­nan Manc­hes­ter City-Bar­ce­lo­na ma­çı­nın ar­dın­dan City Tek­nik Di­rek­tö­rü Pel­leg­ri­ni ha­kem­le­ri suç­la­mış, bu ne­den­le UE­FA, Ar­jan­tin­li tek­nik ada­ma so­ruş­tur­ma aç­mış­tı.

Haberlerinizi Haber61 Whatsapp İhbar Hattına Gönderin Yayınlayalım
0532 456 71 41

İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
Yusuf Babuz - 4 yıl önce
Başkan konuşmalarına dikkat et etmen, polemik yaratacak kulübe zarar verecek hiç bir söylemde bulunmaman gerekir.
Avatar
Ahmet Tabakoğlu - 4 yıl önce
Yani videolarda söylediğin açıkça sabitken nasıl oluyor da söylemedim diyorsun?
Avatar
ihsan - 4 yıl önce
Trabzonspor başkanı olan kişi konuşmasını bilmeli, konuştuklarının nereye gideceğini ne anlam taşıdığını bilmeli, yoksa komik duruma da düşer, ceza da alır, Trabzonspor'a da zarar verir
Avatar
Sefa - 4 yıl önce
yandan halimem yandan!