7m


7m

hyundai

Jefferson AEK Yolunda

TRABZONSPOR'dan ayrılmayı kafasına koyan ve Avrupa'da oynamak isteyen kaleci Jefferson'a, AEK talip oldu. Yunan kulübü, Huelva'ya transfer olan İtalyan file bekçisi Stefano Sorrentino'nun yerini doldurmak için arayışlara başladı. Sarı siyahlı yöneticiler,

Spor 25.07.2007, 11:10
Jefferson AEK Yolunda

TRABZONSPOR'dan ayrılmayı kafasına koyan ve Avrupa'da oynamak isteyen kaleci Jefferson'a, AEK talip oldu. Yunan kulübü, Huelva'ya transfer olan İtalyan file bekçisi Stefano Sorrentino'nun yerini doldurmak için arayışlara başladı. Sarı siyahlı yöneticiler, yıldızları Rivaldo'nun da Jefferson'u tavsiye etmesiyle rotayı sambacı file bekçisine çevirdiler.

 Takımda 6 Brezilyalı oyuncunun da olması nedeniyle AEK yönetimi bu transferde ısrarcı olurken, bordo mavili yönetim ise Jefferson'a, "İstediğimiz parayı getir, istediğin yere git" dedi. Jefferson, pürüzlerin çözülmesinin ardından AEK ile 3 yıllık sözleşme imzalayacak.


Yorumlar (1)
USTAD 15 yıl önce
Ulan bakkalmi isletiyorsunuz ne bu ne kaldi satmadiginiz ayip ya yaziklar olsun sizlere anlasilan Trabzonu tamamen katledip gidecekler yokma bir yardim eli alin su Albayragin elinden su kulübü.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@