7m

uzungöl yayla otel

Janko saç baş yoldurdu!

Fırtına'da Emre ve ülkesine giden Henrique'nin yokluğunda forvette Janko görev yaparken, Şahin 63'te Adrian'ın yerine girdi. Bourceanu ve Özer'in eksikliğinde Adrian ve Colman görev yaptı. 'Gol silahı' Janko dört kez kaleci ile karşı karşıya pozisyonu akı

Spor 22.03.2014, 09:21
Janko saç baş yoldurdu!
Fırtına'da Emre ve ülkesine giden Henrique'nin yokluğunda forvette Janko görev yaparken, Şahin 63'te Adrian'ın yerine girdi. Bourceanu ve Özer'in eksikliğinde Adrian ve Colman görev yaptı.
 
'Gol silahı' Janko dört kez kaleci ile karşı karşıya pozisyonu akıl almaz bir şekilde kaçırarak saç baş yoldurdu, Hami onu 79'da Zeki ile değiştirdi.
 
Janko'nun bu performansıyla kendi kredisini tüketti. Takımda çok fazla şans bulamayan Janko'nun artık kadroya girebilmesi mucize olarak görülüyor.
 
 

Yorumlar (4)
Erdi Akyol 8 yıl önce
Janko, olmadı! Sezon başından beri oynamak istediğini söyleyip durdun; Hami Hoca'yla kendini gösterebilecek şansı da buldun ama bu şansı değerlendiremedin. Yani öyle goller kaçırdın ki, o pozisyonları kaçırmanı maç eksiğiyle bağdaştırmak mümkün değil. Fiziğin güven veriyor ama sadece o kadar! Olmadı Janko, senden de olmadı!
abdullah kara 8 yıl önce
Dağdan kestim keresteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
ahmet şahin 8 yıl önce
Hami, Mnadıralı bu Janko denen adamı değil 11 stadda maç izlemeye bile alma. Bu cahil Tribünleri de uyuşturur. Trabzonda sokaktan bir dede bul 11'e al. Janko'nun ka.çırdıklarının biri muhakkak çarpıp kaleye girerdi.
recep ayar 8 yıl önce
Bu adam gercekten futbolcumu. Bizdeki sanssizlik bir top ona carparak niceride girmedi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@