7m


7m

hyundai

İşte Trabzon'un İlk Bombası

Bordo-mavili yönetim, Danimarka'nın Aalborg takımında oynayan gol kralı unvanlı, 27 yaşındaki 1.85'lik Rada Prica için harekete geçti.Trabzonspor, yeni kralını Danimarka'da buldu. Bordo-mavililerin, Danimarka'nın Aalborg BK kulübünde oynayan İsveçli golcü

Spor 31.07.2007, 12:30
İşte Trabzon'un İlk Bombası

Bordo-mavili yönetim, Danimarka'nın Aalborg takımında oynayan gol kralı unvanlı, 27 yaşındaki 1.85'lik Rada Prica için harekete geçti.

Trabzonspor, yeni kralını Danimarka'da buldu. Bordo-mavililerin, Danimarka'nın Aalborg BK kulübünde oynayan İsveçli golcü Rade Prica'yı transfer etmek istediği öğrenildi.

Geçen sezon Almanya'nın ikinci lig ekiblerinden Hansa Rostock'tan Danimarka'nın Aalborg BK takımına transfer olan Rade Prica, gelir

gelmez gol kralı unvanını eline geçirdi. Geçen sezon takımının yaptığı 32 maçta da görev alan İsveçli golcü, 19 golle Danimarka'da "Gol kralı" oldu.

PRİCA DA İSTİYOR

Teknik direktör Ziya Doğan'ın "Bir forvete ihtiyacımız var" raporu doğrultusunda harekete geçen Trabzonspor yönetiminin Danimarka'nın Aalborg takımıyla temas kurduğu ve transfer için görüşmelerin sürdüğü öğrenildi. 1.85'lik boyuyla hava toplarında etkili olan Rade Prica'nın da transfere sıcak baktığı ve Trabzonspor hakkında bilgiler topladığı öğrenildi. Bordo-mavililer görüşmeleri iki gün içinde sonuçlandırmaya çalışacak.

spor3


Yorumlar (1)
PİAGET 15 yıl önce
HEP BOMBA YA.BİZ NORMALSOL KANAT TAKIM OYUNCUSU ,SON VURUŞ ADAMI VE İŞTE BU DİYEBİLECEĞİMİZ BİR KALECİ İSTİYORUZ.CORDOBA ALINMADI HESAPDA NE VARDI BİLİNMEZ AMA KAÇTI.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@