İşte Pektemek’in son durumu!

Beşiktaş'ta, ikinci yarıda Demba Ba'nın yerine oyuna giren Mustafa Pektemek, Belkalem ile kafa kafaya çarpışınca hastanelik oldu. Kulüp doktoru Ertuğrul Karanlık, "Mustafa'nın burnunda, yüzünde kırıklar bulunuyor. Beyin ve gözde bir problem gözükmüyor. Am

Spor 08.12.2014, 17:13
İşte Pektemek’in son durumu!
Beşiktaş'ta, ikinci yarıda Demba Ba'nın yerine oyuna giren Mustafa Pektemek, Belkalem ile kafa kafaya çarpışınca hastanelik oldu. Kulüp doktoru Ertuğrul Karanlık, "Mustafa'nın burnunda, yüzünde kırıklar bulunuyor. Beyin ve gözde bir problem gözükmüyor. Ameliyat olması gerekiyor" dedi.
 
Beşiktaş'ta, Demba Ba'nın yerine ikinci yarıda oyuna giren Mustafa Pektemek, büyük bir talihsizlik yaşadı.
 
68. dakikada Trabzonsporlu Belkalem ile bir kafa topu mücadelesine çıkan Pektemek, rakibiyle kafa kafaya çarpışınca kanlar içinde yere yığıldı. Yapılan ilk muayenede burnunun kırıldığı anlaşılan Mustafa Pektemek, saha içine giren ambulansa bindirilerek hastaneye götürüldü.
 
Talihsiz futbolcunun durumuyla ilgili açıklama yapan kulüp doktoru Ertuğrul Karanlık, "Mustafa'nın burnunda, yüzünde kırıklar bulunuyor. Beyin ve gözde bir problem gözükmüyor. Ameliyat olması gerekiyor. Kendisini İstanbul'da ameliyat edeceğiz" dedi. Karanlık, Mustafa'nın sahalara dönüş tarihi konusunda açıklama yapmaktan kaçındı.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (1)
fatih 7 yıl önce
Allah'ın sopası yokişte ..Mustafa'ya acil şifalar diliyorum..ama bu federasyonun günahını çekti işte..ilahi adalet işte

Gelişmelerden Haberdar Olun

@