banner539

banner526

banner533

banner513

İşte Fener'in Tekke teklifi

Ara transferde Gökhan Emreciksin'le her konuda anlaşan Fenerbahçe yönetimi listesindeki diğer isimlerle temaslarını sürdürüyor... Takvim'de yer alan habere göre, Başkan Aziz Yıldırım'ın Rusya seyahati sırasında Zenit'le başlayan Fatih Tekke pazarlığında d

Spor 02.01.2009, 09:07
İşte Fener'in Tekke teklifi

Ara transferde Gökhan Emreciksin'le her konuda anlaşan Fenerbahçe yönetimi listesindeki diğer isimlerle temaslarını sürdürüyor... Takvim'de yer alan habere göre, Başkan Aziz Yıldırım'ın Rusya seyahati sırasında Zenit'le başlayan Fatih Tekke pazarlığında dün önemli adımlar atıldı. Zenit'in milli futbolcumuz için istediği 6 milyon euroluk bonservisi çok bulan Fenerbahçe yönetiminin 4 milyon euro teklif ettiği ifade edildi.

Zarar etmek istemiyorlar

Fatih Tekke'yi 2006 yılında 7.5 milyon euro ödeyerek Trabzonspor'dan transfer eden Rus kulübünün, fazla zarara girmemek için bonservis bedelini yüksek tuttuğu belirtiliyor. Fakat Fenerbahçe yönetimi, 30 yaşındaki golcü için çok fazla ödeme yapmak istemiyor. Eğer anlaşma sağlanamazsa, daha önce de gündeme gelen kiralık formulü gündeme getirilecek.

Yorumlar (12)
karsiyanlal 12 yıl önce
bu adam fenere gidecek o formayı giyecek ve gün gelecek ; reklamdaki gibi formasının hakkını verecek ; hemde bize karşı o zaman işte sayın yönetim sizin yaptığınız her şey o anda unutulup gidecek ;
rakrak_burak 12 yıl önce
tekkenin fenerde oynayacağını düşünmüyorum.. o bir gerçek trabzonlu... ailesi dahil bunu hiç kimse istemez.. fatih bunu düşünür..
LEO 12 yıl önce
Benim gördüğüm kadarıyla ilyarıdaki en büyük zaafımız ne 10 numara nede sol açık bize FATİH TEKKE lazım TEKKE demek (Yattara yı kazanmak demek) TEKKE demek (Gökhan Ünal ı gol kralı yapmak) TEKKE demek (Colman ve Selçuk'un gerçek performansını görmek demek) TEKKE demek ŞAMPİYONLUĞUN en güçlü adayı TRABZON SPOR dur demek
fatih y 12 yıl önce
fatih tekke giderse çok üzülürüm ama önemli bir ayrıntı var onlara gidip iyi oynamak isteyebilir ama dostluk fazla kuramaz yeniden başka bir takıma gitmek ister
erdogdu 12 yıl önce
tekke gitmesin sakın fenere bizim evladımız o kaptanımız biz alalım alın 4-5milyon euro ya yokmu paranız
L.şahin 12 yıl önce
Devre arasında sadece fatihi alalım şampiyon oluruz. bize bitirici vuruşları çok iyi golcü lazım. çoğu maçta zaten baskılı oynuyoruz ama o baskı sadece ceza sahası dışında gözüküyor malesef pozisyon bulamıyoruz. yediğimiz gollerde gol ararken kontradan yediğimiz goller. fatihle birlikte hem çok gol atarız hemde oyuncularımız rahatlar. başta golü bulur rahatlarız. Yönetim inşallah paraya kıyarda alır fatihi.hem giderken büyük para kazandırmış bir futbolcuya kazandırdığından daha az para vererek alamıyorsak nasıl büyük takımız biz.
OziloZ 12 yıl önce
Niye taraftar bazı takıntılarından kurtulamıyor anlamak zor. Fatih Tekke'nin ne kadar iyi bir oyuncu olduğundan söz etmeye gerek yok ama F.Tekke Trabzonspor'dan büyük değildir. Bazı taraftarların yorumlarını okuyunca insan böyle düşünüyor. Tekke tabi ki Fener'de oynayabilir. Kim parasını verirse orada oynar. Biz kendi takımımıza bakarız (bakmalıyız)
ĞORĞOR 12 yıl önce
Bırakın kardeşim şu yusuf şimşek ve fatih tekke işlerini,onların 2 sinizde huyunu bilirim havalıdırlar.Onlar geldimi takımın ahengi bozulur,yıllarca oynadı tekke naaptı şampiyonmu?takım 10 numara bence yeni kan gelirse olur unutmayın giden ve daha sonra geri gelen hiç bir oyuncu dünyanın hiçbir takımında başarılı olamamıştır.Tekke bu takımdan giderken trabzondaki vizyonumu tamamladım demişti.Şimdi bize yeni heyecan yeni tekkeler lazım bilmem anlatabildimmi.o geldimi takım küser hiçbir oyuncu oynamaz ,şuanda kolej havası var takım halinde iyiyiz boşverin.seyirci bu takıma güvensin desteklesin bu takım şampiyon olacak bu sene.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@