İstanbul'da Yusuf zirvesi!..

Bursasporlu Yusuf Şimşek'in Trabzonspor'a transferi konusunda her 2 kulübün başkanlarının yarın İstanbul'da bir araya gelerek transfer görüşmelerine son noktayı koyacakları öğrenildi. Trabzonspor'a transferi gündemde olan Bursaspor'un tecrübeli futbolcusu

Spor 04.01.2009, 17:21
İstanbul'da Yusuf zirvesi!..
Bursasporlu Yusuf Şimşek'in Trabzonspor'a transferi konusunda her 2 kulübün başkanlarının yarın İstanbul'da bir araya gelerek transfer görüşmelerine son noktayı koyacakları öğrenildi.

Trabzonspor'a transferi gündemde olan Bursaspor'un tecrübeli futbolcusu ve kaptanı Yusuf Şimşek için Trabzonspor Başkanı Sadri Şener ile Bursaspor Başkanı İbrahim Yazıcı, yarın İstanbul'da bir araya gelerek konuyu netleştirecek. Bu görüşmenin sonunda Yusuf Şimşek'in ligin 2'nci yarısında hangi kulüpte forma giyeceği de netleşecek.

İki kulüp arasında günlerdir süren transfer görüşmelerinde Bursaspor yönetiminin Yusuf Şimşek için istediği transfer ücretini, Trabzonspor yönetimi yüksek buldu. Her iki kulübün başkanları, buluşmada yapacakları pazarlıkla Yusuf Şimşek'in durumunu belirleyecek.


Yorumlar (1)
Monarchos 12 yıl önce
ya sayın başkanım, tamam bu adamın bize faydası olmaz değil, ama yaşı belli, artık geri dönüşü olmayan bir adam ve sürekliliği olan bir oyuncu da değil.. alalım, alalım ama değerinin üzerinde bir para vererek değil.. olmazsa olmasın, yusuf bizi şampiyon yapmaya yeterli bir oyuncu değil.. bu iş 350-400 bin dolara oluyorsa olsun, yoksa olmasın.. bize bu adamlar çok da şart değil, BAŞIMIZDA SEN VAR OL, YETER..

Gelişmelerden Haberdar Olun

@