İstanbul’da Song Fırtınası

Trabzonspor'un Kamerunlu yıldızı Rigobert Song, fuarın yıldızı oldu. Spor ekipmanları fuarına katılan TS CLUB standına Kızılderili kıyafeti ve 'Bizim Reis' unvanıyla asılan dev poster görenlerin ilgi odağı oldu. Fuarı takip eden ziyaretçiler Song posteriy

Spor 12.10.2008, 15:18
İstanbul’da Song Fırtınası

Trabzonspor'un Kamerunlu yıldızı Rigobert Song, fuarın yıldızı oldu. Spor ekipmanları fuarına katılan TS CLUB standına Kızılderili kıyafeti ve 'Bizim Reis' unvanıyla asılan dev poster görenlerin ilgi odağı oldu.

 Fuarı takip eden ziyaretçiler Song posteriyle fotoğraf çektirmek için sıraya girdi. TS CLUB İstanbul Mağaza yetkilisi Hüseyin Kazancı, Song posteri için fotoğraf çektirmeye gelenlerin bazıları ürün alış verişinde de bulunduğunu belirtti. Spor ekipmanları fuarına sadece Ts Club'ın katıldığını da belirten Kazancı, “Song, Trabzonspor'un en gözde oyuncusu. Biz de fuardaki Trabzonspor standına nasıl farklılık kazandırırız diye düşündük ve özel bir Song posteri hazırladık. Ts Club standı, Song posterinden dolayı ayrı bir ilgi çekti” ifadelerini kullandı.


Aytekin AKAYTrabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (3)
suskuncocuk 13 yıl önce
bu adam her şeyi hakediyor

onun varlığı takımı hem kalite olarak hemde defansif oyun olarak farkediyor kötü oynasa bile bu defansı adam gibi adam yapan en önemli etkenlerden birisidir song..
kaderim 13 yıl önce
Bizzat gidip kendim fuarda resim çekildim bence büyük bir fırtına yarattı tişörtlerinin de basılacağını duydum çok sevindim trabzonspor taraftarları adına büyük bir şans SONG.......
ts_kani 13 yıl önce
ya ama son 2 hafta bu savunmaya nazar degdi ya allah nazardan saklasın takımımızı arkadaşlar...

Gelişmelerden Haberdar Olun

@