İstanbul Medyası Onur'u yemenin peşinde!

Dün akşam İzlanda karşısına çıkan A Milli takım hezimete uğradı.Defansın büyük hatası, orta sahanın yol geçen hanına dönmesi, Milli takım teknik direktörü Fatih Tarim'in oyuncu tercihlerindeki zaafiyet hezimete neden oldu.Trabzonspor'un kalecisi Onur çare

Spor 10.09.2014, 09:02
İstanbul Medyası Onur'u yemenin peşinde!

Dün akşam İzlanda karşısına çıkan A Milli takım hezimete uğradı.

Defansın büyük hatası, orta sahanın yol geçen hanına dönmesi, Milli takım teknik direktörü Fatih Tarim'in oyuncu tercihlerindeki zaafiyet hezimete neden oldu.

Trabzonspor'un kalecisi Onur çaresi kaldı. Birçok posizyonu kurtarmasına rağmen İstanbul medyası Onur'u yemek için düğmeye bastı. 35 yaşındaki Emre Belözoğlu'nun kabarık siciline rağmen inatla Milli formayı giydirenlere değilde, canını dişine takarak mücadele eden Onur'u hedef aldılar. Bu, kadro dışı bırakılan Fenerli Volkan'ı da pazarlıyorlar iddialarını da güçlendirdi.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (18)
AHMED KARAKAYA 7 yıl önce
açık söyleyeyim ONUR'un ceza sahası içindeki hakimiyeti çok zayıf..birebir kalınan pozisyonlardak kaleyi kapatmasının haricinde toplara çıkmaması kale çizgisine çakılı olması yan toplara çıkmaması pek güven vermiyor.
AHMED KARAKAYA 7 yıl önce
dün akşam milyonları cebine atıp türkiyenin teknik direktörü tayin edilen fatih terimin bu takıma nasıl futbol oynattığını gördük..hiçbiri sanki oynamak istemiyordu,böyle rezil bir takımın içinde KALECİ ONUR'u seçip günah keçisi yapmak adaletli değil..HEPSİ KÖTÜYDÜ..başta FATİH TERİM.
yıldız yakup 7 yıl önce
Bnece Onur milli takımda oynamasın. Sizin takımınızda oynamak istemiyorum desin. Demiröeren federasyonunun takımı bu takım. Ama şunu da kabul edelim, dün akşam gerçekten kötüydü. Üç golde de hatası hele ilk iki gol inanılmaz. Ama futbol takım oyunu, takım kötüyse kaleci de birşey yapamaz. İyi kaleciler de genelde kötü goller yer.
of kırında 7 yıl önce
Fener maçı öncesi onur için hiç iyi olmadı şimdi fenerli medya inceden onura saldırırsa daha kötü
DRACOOL 7 yıl önce
dün ONUR çok kötüydü,böyle hatalı çıkışları maalesef yapıyor,eleştirmessek kendini geliştiremez,onlara laf atacaz,altta kalmayacaz diyede gerçeği görmezden gelemeyiz.
burakhan tanrıverdi 7 yıl önce
onurun kurban olsunlar...onuru kimse yiyemez.çapları yetmez
osman arı 7 yıl önce
onurun en büyük zaafı uzaktan çekilen şutlar.yakın pozisyonlarda forvetlere hiç şans vermiyor ancak uzaktan çekilen şutlarda çok hata yapıyor.bir de eğer onur büyük kaleci olacaksa dedikodulara fazla kulak vermemeli.fenerli volkana denmeyen şey kalmadı ama umurunda değil.
Ahmet kücük 7 yıl önce
mili takim sadece yüzde 90 galatasaraydan kurulursa, onur un hic bir sucu yoktur bence.

senol günes gibi adalar varken gidip böyle bir insanin eline milli takim emanet ediyoruz.

yenildigimiz takimda resmen köy takimi. yaziklar olsun o futbolcuara, yaziklar sun kendisini IMPARATOR SANA FATIH TERIME
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@