banner539

banner526

banner533

banner513

Isaac'e ceza verilecek mi?

Trabzonspor Kulüp menajeri Caner Çuvalcıoğlu, Gençlerbirliği'nden transfer edilen Nijeryalı oyuncu Isaac Promise'nin, yarın akşam Trabzon'da olmasını beklediklerini söyledi.      Isaac'ın planladıkları programdan geç olarak Trabzon'a döneceğini ifade eden

Spor 04.09.2008, 12:38
Isaac'e ceza verilecek mi?

Trabzonspor Kulüp menajeri Caner Çuvalcıoğlu, Gençlerbirliği'nden transfer edilen Nijeryalı oyuncu Isaac Promise'nin, yarın akşam Trabzon'da olmasını beklediklerini söyledi.
    

Isaac'ın planladıkları programdan geç olarak Trabzon'a döneceğini ifade eden Çuvalcıoğlu, ''Geldiğinde bu futbolcuyla konuşacağız. Geç gelmesinin nedenlerini öğreneceğiz. Eğer ceza gerektirecek bir durum olursa da gereği yapılır'' dedi.
    

Isaac, Trabzonspor ile Ankara'da anlaşma imzaladıktan sonra Pekin olimpiyatlarında mücadele eden Nijerya Milli Takımının kampına gitmiş ve ardından ülkesine dönerek Trabzon'a gelmemişti.

Yorumlar (3)
star.yunus 12 yıl önce
agüero da messi de arjantinle final oynadılar ve de şampiyon olan takımın oyuncularıydılar ancak 31 agustosta lig maçlarında sahadaydılar çünkü gerçek profesyoneller ve kulüpleri de öyle isaac çok erken şımarmış olacak ki defalarca ayırtılan uçak biletleri sürekli iptal edildi bence göstermelik değil gerçek bir ceza verilmeli
tomary 12 yıl önce
Özü sözü bir olmayan kişiler hayatta başarılı olamazlar.Onlara gösterile sevgi hep günlüktür.Kolay unutulurlar.Hiç bir zaman kalıcı olmazlar. Şu an Isaac' ın ne kadar tutarlı ve kişilikli bir oyuncu olduğu her halinden anlaşılıyor.Ben yönetici olsam küme düşme pahasına bu futbolcuları kapıdan bile içeri sokmam.
tufies 12 yıl önce
bi futbolcu ligler başlamış takımı maçları oynuo yani hiç mi merak edipte hevesli davranıp erken gelmek istemez. o pekinde diğer avrupadan bir sürü topçu katıldı ama lig maçlarınada çıktılar. ısıac belki ii oyuncu ama sanki trabzon gözünde bişi diilmiş gibi dawranıo gibime geldi. hiç değer vermiomuş gibi takıma baksanıza hala gelecek habire aksatıo uçağı. bence jabi gibi disiplinsiz tavırlar sergilio fazla dayanmaz ersun hoca da gereken haddi bildirir ona. kimse ts den üstün diildir forza ts!!!!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@